Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor vihetem utazni és...

Mikor vihetem utazni és nagyobb családi körbe a nyuszimat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy így most húsvét előtt nekem tavaszi szünet lesz és elszeretnék utazni a nagymamámhoz ahol persze a nagyobb családi kör is ott lesz. Akkor lesz 3,5 hete nálam és nem tudom mennyire tanácsos 3órát utazni vele és utána annyi embert megismernie .. tapasztalatokra és értelmes veléményekre lennék kíváncsi :)
2012. márc. 28. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Oltása megvan?
2012. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyunyókák elég stresszelős állatkák. Lehet, hogy jobb lenne, ha téged szokna meg teljesen először.
2012. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát még nem teljesen, vagyis még most lett először beoltva és még az utazás utántól lehet csak az ismétlést beadni. Én is ezért gondoltam hogy nem tenne jót neki mert szerintem még nem fogadott el teljesen mikor kint van futkározik de nem jön oda hozzám hogy simizzem de ha a ketrecbe fetreng akkor meg tűri :D az előző gazdija ölből etette az enyémbőlk meg kiugrik ezért nem nagyon eröltetem de remélem majd kicsit oldódik a kapcsolatunk :)és köszi a válaszokat
2012. márc. 28. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim már 1 éve megvan, nagyon ragaszkodó, bújós állat. Volt utaztatva többször (állatorvoshoz, meg amikor 1 hétre lementünk a nyaralóba) Nekem az a tapasztalat, hogy az utazás nagyon nagy megviseli, utána órákig sértődött és stresszes még. Szóval, ha megoldható, inkább hagyd otthon a megszokott környezetébe. A nyuszi nem olyan, mint a kutya, hogy örül, ha magaddal viszed, és érdekes neki minden. Neki ez inkább negatív és stresszes élmény.
2012. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor csak szeretnéd
2012. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!