Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítsetenétek kreatív nevet...

Segítsetenétek kreatív nevet találni nyuszikámnak? Nagyon csajos nevet keresek!

Figyelt kérdés

Tudom, már 1500 ilyen kérdés volt, és el is olvastam amit a keresőben kiadott, de az a baj, hogy nem tudom hópihének és társainak nevezni szín alapján..


Hamuszürke színe van, a nyakánál mint egy oroszlán, nagyon hosszú szőre van, és a fején az orrától a feje tetejéig van egy fehér csík. Na most vicces, nagyon lányos, jól becézhető, vagy rövid nevet szeretnék a kiscsajnak.


Elképzeltem például a "rapunzelt" (aranyhaj) a haja miatt, de se rapinak se puninak nem akarom hivni.. :D tetszett még a hami is, de volt hami hörcsögöm. Masni is tökéletes lenne, de a hörikém is masni lett 3 napja. ááá nemtudom :) Gucci sem lesz, az túl.. nem illik hozzám, na. :) Segíítség :D


2012. márc. 28. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Muff
2012. márc. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Coco Chanel.
2012. márc. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 alice_L ***** válasza:

Jolie? Angelina?

Ha a horcsog masni, akkor a lokni rimmel, mas most nem jut eszembe.

2012. márc. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lottie, Bizsu, Dorothy
2012. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
FüLili
2012. márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szirén, a Bizsu amúgy nekem is tetszik :) Mayo (Chix), Lili.
2012. márc. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ÚÚÚÚÚ a LOKNII nagyon jóóóó! Mutatok egy képet, amit ma csináltam, bár ezen nem látszik a "haja" de ezen is látni mennyire csajos :)


Köszi a válaszokat! :))


[link]

2012. márc. 29. 00:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok ismét. Nekünk két nyuszink van, 5 és 6 évesek. Egyik oroszlánfejű, mint a Tiéd, másik kosorrú (logófülű). Az oroszlán fehér-szürke színű, Sziszi a neve, anyukája Frufru volt, apukája Sziszi. Innen a neve, mert tiszta apja.
2012. márc. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csajszi, Kiscsaj, Nina, Puszedli, Nala (mint az oroszlán az Oroszlánkirályból), Muffin, Gina, Candy, Lulu, Hercegnő, Queen...

Nagyon szép nyuszi. Gratulálok!

Majd írd meg végül mi lett a neve!

2012. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha Puszedlinek hívod, becézheted Puszinak. :)
2012. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!