Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítsetenétek kreatív nevet...

Segítsetenétek kreatív nevet találni nyuszikámnak? Nagyon csajos nevet keresek!

Figyelt kérdés

Tudom, már 1500 ilyen kérdés volt, és el is olvastam amit a keresőben kiadott, de az a baj, hogy nem tudom hópihének és társainak nevezni szín alapján..


Hamuszürke színe van, a nyakánál mint egy oroszlán, nagyon hosszú szőre van, és a fején az orrától a feje tetejéig van egy fehér csík. Na most vicces, nagyon lányos, jól becézhető, vagy rövid nevet szeretnék a kiscsajnak.


Elképzeltem például a "rapunzelt" (aranyhaj) a haja miatt, de se rapinak se puninak nem akarom hivni.. :D tetszett még a hami is, de volt hami hörcsögöm. Masni is tökéletes lenne, de a hörikém is masni lett 3 napja. ááá nemtudom :) Gucci sem lesz, az túl.. nem illik hozzám, na. :) Segíítség :D


2012. márc. 28. 23:49
1 2
 11/14 alice_L ***** válasza:
:) csinos nyuszi nagyon.
2012. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a tippeket! Egyelőre Lokni lett, de a Csinos is -mint csini- játszik.. :)


Van még egy nyuszi, neki egyszerűbb nevet akartunk (pl bacardi :D) de aztán a Puszedli annyira megtetszett, hogy Puszika lett :) Persze még változhat idővel, de egyelőre ez. Köszi mégegyszer a kreatív ötleteket! :))


Itt egy kép Pusziról.. Az orra miatt nem tudtuk otthagyni... :)


[link]

2012. márc. 30. 14:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is csajos nevet kerestem a lánynak vett nyuszimnak.. Fél évvel később kiderült, hogy fiú:DDD
2012. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
2012. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!