Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy pár tengerimalacom,...

Erdősi tünde kérdése:

Van egy pár tengerimalacom, nem sokára lesznek kicsik, kérdésem úgy tudom egy hónap a szoptatási idő a fiú addig békén hagyja a lányt? Mert szeretném ivartalanítani és nem tudom mikor válasszam szét őket.

Figyelt kérdés
És ha szétválasztom ideiglenesem mibe tegyem a fiút,(egy ketrecem van).köszönöm

2012. ápr. 1. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát erre a ketrec dologra gondolhattál volna előbb is. Próbálj meg neki elkeríteni egy rész a szobában valamivel, nem hiszem hogy bármibe is bele lehetne tenni
2012. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom igazad van,mindig nagy kutyusom volt (panelba kerültem)és elkapkodtam a "dolgot"úgy hogy nem néztem a malacok után!
2012. ápr. 1. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Már most válaszd szét őket! Ha csak ideiglenes tároló kell a malacnak, kérjél egy zöldségestől, vagy boltból banános dobozt! Ingyen van, úgyis csak kidobják, masszív, fedele is van. Nem rágja szét a malac (legalábbis egyhamar nem), ha átázna cseréld ki. A doboz mérete (szabványos) kb. 50*40*25 cm. A fedelét nem kell teljesen rátolni, akkor a 25 cm-es magasság akár 50 cm-re is növelhető. Tegyél alá egyszerű műanyag tálcát. Én évekig tartottam malacokat banános dobozban úgy, hogy 2 dobozt összenyitottam.
2012. ápr. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindent megteszek értük,sikerült megoldanom.
2012. ápr. 4. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!