Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszim nagyon sokat eszik miért?

Nyuszim nagyon sokat eszik miért?

Figyelt kérdés
kb 30 percenként eszik majd elmegy aludni miért?1 hónapos
2012. ápr. 1. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

1 hónaposan még nálad sem lehetne..

Jajj istenem, látszik, hogy húsvét van... Undorítóak az emberek.. :((


Mit eszik 30 percenként? Napi 2x kell neki adni 1 kis maroknyi tápot, illetve napközben többször kis adag zöldséget. Ha szénát eszik, akkor semmi gond, mert az a fő tápláléka.

2012. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van,ha szénát eszik azzal nincs gond,azt korlátlan mennyiségben ehet,kell is,hogy mindig előtte legyen.Tápot ketszer kell kapnia,nálam reggel meg este kap.Zöldséget,gyümölcsöt három hónapos koráig nem szabad adni!Utána is csak fokozatosan szabad,szoktatni kell hozzá.
2012. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kedves 1. válaszoló először is köszönöm hogy írtál másodszor,nem a húsvéti nyuszi láz miatt van nyuszim hanem mert most találtam meg azt a nyuszit aki igazán tetszik,én úgy olvastam hogy ennyi idősen már el lehet választani az anyjától,bár én is korainak tartom,de nem tudok mit tenni.Száraz tápot kapott ezt eszik kb 30 percenként,félre értés ne essék nem tettem a tálkáját tele alig fél kis maroknyit nem sokat eszik mindig csak pár szemet,szénát is rágcsálja abból van a fészke

2 válaszoló nekem a tenyésztő azt mondta hogy zöldséget már most is kaphat nagyon kis mennyiségben de az ilyen zöld növényeket tehát füvet meg ilyesmit csak 2 hónapos kortól nagyon lassan,fokozatosan adjak neki

2012. ápr. 1. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogyha kapott a tenyésztőnél is,akkor szoktak neki adni,olvastam ilyet.

De egyébként,más esetben csak 3hós korától lehet,ezt nekem is a tenyésztője mondta.

2012. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan kicsi nyuszit nem lehet túl etetni, had ossza be ahogy akarja. Szerintem nincs baja, de ha nagyon aggódsz kérdezd meg a tenyésztőt akitől vetted, bár ha ilyen picin odaadta, akkor lehet inkább egy állatorvost kérdezz meg, de mondom szerintem nincs baj, ilyen pici korba még elvileg ehet amennyit akar, meg ha nem eszik túl sokat akkor főleg nincs baj.
2012. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az enyém is ilyen kicsiként mindent megevett úgy mint a tied.Szerintem falánk!
2013. dec. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!