Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúltartók! Miért doja el a...

Nyúltartók! Miért doja el a nyuszim a kölykeit?

Figyelt kérdés
van egy nyuszim. nyáron született és 2 testvére is szintén nálunk van. 1 hónapja befedeztettük és most meg is születtek a kicsik (7db), de kidobta őket a fészekből. miért csinálja ezt? mert szeretve van. mindig beszélek hozzá simogaom sokkal többet mint a többi nyulat, de a testvére szintén most szült, ő már másodszorra és felnevelte a kölykeit.
2012. márc. 29. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Félsz, hogy így nem veszik meg tőled őket, mi? Há mibőő lesz így pééééz a hétvégére? Állatorvosra még nem gondoltál?
2012. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nyulak amelyek szét szórják az almot. Fedeztesd be újra és ha azokat is szétszórja, akkor nem anyanyúlnak való.
2012. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
első válaszoló.: bocs nem vagyok kiváncsi a komolytalan válaszodra. nem eladni készültem a nyulakat, amihez amúgy sincsen semmi közöd és képzeld lesz mit az asztalra tenni anélkül, hogy eladnám a kisnyulakat. egyszerűen nem értem azt miért csinálja nem a pénz érdekel hanem a nyulam. és légyszíves ha nem tudod magadat hasznossá tenni ne engem alázz azzal a feltételezéssel, hogy húsvétra odaadom persze pénzért cserébe a nyulakat és utána le is sz*rom, hogy mi van velük. tartogasd másnak az értelmes válaszaid.
2012. márc. 29. 16:01
 4/9 anonim válasza:
ezt nem tudom,de az én nyuszim a kölykeit el hanyagolja... szerintem nem a gondoskodás végett csinálja ezt.
2012. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

és nem gondolom hogy ez betegség lenne...

második.: köszi. már befedeztettük újra, ha nem sikerül akkor lemondok róla, mert nem lényeg hogy legyenek kölykei nem azért tartom, csak szerettük volna, hogy egyszer lmegtapasztalja az anyaságot. de hát úgy néz ki alkalmatlan a feladatra. :/

2012. márc. 29. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
A nyuszinak nincs szüksége arra, hogy megtapasztalja az anyaságot. Nála az "anyaság" annyit jelent, hogy naponta egyszer megszoptatja a kisnyuszikat, azon kívül pedig tojik a fejükre gyakorlatilag.
2012. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó: szerintem ez hülyeség. apukámék sok nyulat tartanak és figyeltem már őket. mikor kölykük van ugyanúgy megvédik őket mint más állat. nyalogatják kitakarják, meg be...szóval anyáskodnak felettük. de nem tudom lehet hogy rosszl csinálják...
2012. márc. 30. 19:36
 8/9 Erwin1 válasza:
általában a szülési fájdalmak miat örténik ez, a másik kiváltó ok a z az hogy nincs nyuogot környezet biztositva neki ami miatt saresszel a nyul, a fias nyulnak nyugodt csendes környezetet kel biztositani
2012. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó. köszi. :D
2012. ápr. 5. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!