Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az igaz hogy a büdös a hörcsög...

Az igaz hogy a büdös a hörcsög tartás?

Figyelt kérdés

Az igaz hogy a büdös a hörcsög tartás?

nekem mindenki azt mondja hogy igen :(, de ha igen akkor mennyire?


2012. ápr. 2. 17:53
 1/7 A kérdező kommentje:
*-(a)
2012. ápr. 2. 17:55
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
A büdös a hörcsög a tartás, a mert a. A volt a nekem a több is a.
2012. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha megfelelően szellőző helyen van tartva és gondosan takarítod, akkor nem fogja ellepni a bűz a házat. De tény, hogy már a két-három napos alomnak is van némi szaga.
2012. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Szia 2 törpe hörim van és 5 éve folyamatosan vannak hörcsögjeim.Ha 2 hetente takarítod gondosan cseppet sem lesz büdös.Tapasztalat.
2012. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem a hörcsög büdös, hanem a vizelete, de az is csak akkor, ha nem megfelelően gondozzák!! A pisis almot minden nap ki kell szedni, mindig egy pici forgácsot ráhalmozni arra a helyre, ahova pisilni jár, hogy felszívja azt. A hörcsög a legtisztább rágcsáló! Egy sarokba jár pisilni, nem összevissza! Csak megfelelően kell tartani: minden nap kiszedni a pisis almot és heti 1-szer kitakarítani a kuckóját, fertőtleníteni és tiszta forgácsot tenni neki!

Ha neked mindenki azt mondta, hogy büdös, akkor azt jelenti hogy sok a felelőtlen állattartó, sajnálatos módon!!! :((

2012. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Jaa, és majd elfelejtettem: nekem 16 éve vannak aranyhörcsögeim, szóval tudom mit beszélek.
2012. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

Tenyésztő vagyok, és a hörcsögök nem büdösek.

Én a terráriumaimat havonta takarítom és nem szoktam naponta kiszedni a vizeletes almot, felesleges művelet.

soha nincs büdös, mert illatosított forgácsot használok, valamint a helyük is elég nagy.

2012. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!