Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehetséges h nem tudják mert...

Höri börike kérdése:

Lehetséges h nem tudják mert nehezen forog vagy csak nincs kedvük v h nem tudják h kell? ha vennék fém kereket az jobb lenne azt már tekernék?

Figyelt kérdés
Vannak törpehörcsögeim és egy komplett berendezett ketrecet vettünkvan benne hörikerék . A kerék müagyag és picit nehezen is forog . és nem szoktátekerni Lehetséges h nem tudják mert nehezen forog vagy csak nincs kedvük v h nem tudják h kell? ha vennék fém kereket az jobb lenne azt már tekernék?

2012. ápr. 2. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem aranyhörcsögeim vannak.

Én azt tapasztaltam, hogy nem igazán szeretik az olyan kereket ami a ketrechez illeszthető és csak egy oldalról tudnak bele menni, gondolom a tied is ilyen, hogy ha felszerelten vetted a ketrecet!

Érdemes olyat venni nekik, ami nem a ketrechez illeszthető és mindkét oldalán bele tudnak menni! Az enyémeknek ilyen van és imádják, állandóan hajtják! Nekik műanyag van. Az nem nyikorog és szebb, mert színes.

És nagyon fontos, hogy arra is ügyelj, hogy a höri kényelmesen elférjen benne, mert ha nem elég nagy a kerék, akkor meg azért nem fogja hajtani!! Tehát ne kelljen benne görnyednie, hanem szép kiegyenesedett háttal tudjon benne rendesen szaladni!

2012. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszike !!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 2. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!