Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennék egy Androindot. ICS-el...

Vennék egy Androindot. ICS-el ha lehetséges, nagy kijelzővel, min.16GB memo, és min.1.2Ghz kétmagos procival. Netezésre (LTE), játékélmény miatt, legyen vékony, és kapacitív kijelzővel,8mpx kamera, autófókusz és lehetne valami jobb kijelző?

Figyelt kérdés
Felsőkategóriást is írhattok kb 90-200ezerig. Légyszi iPhone-okat ne irjatok azokat rühellem. Nem kérek lehurrogó válaszokat, köszíí.
2012. márc. 10. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Galaxy Nexus
2012. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sony Ericcson Arc vagy Arc S.A memóriáját nem tudom de olyan 8GB körül biztos van.

Vagy SE Neo,mondhatni az arc egy butított változata.Vagy valamilyen HTC.Nem ismerem a HTC-kat :'/

2012. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó elég nagy hülyeséget mondott.

Az (egyik) legjobb telefon most a HTC Sensation XE.

Nézz utána.


Yupiter

2012. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsi,a HTC-t egyszerűen nem ismerem.Olyan nekem mint a Wink...van,van de nem érdekel túlzottan :'D

Nem vonom kétségbe a tudásukat,sok jót hallok,olvasok ezekről de egyszerűen nem fog meg.

2012. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a Galaxy S3-mat!
2012. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj :)

De a SE Xperia Arc/Arc S ben 1 mag van. Ezt a 2 mobilt inkább azoknak tervezték akik szeretik az egyedi stílust, de nincs benne egy nahy hardver. Arra jó, hogy szaggatás nélkül vigye az Angry Birds t...

A Neo pedig egy full középkategóriás mobil.


Yupiter

2012. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit még várj. Nemsokára jön ki sok új felső kategóriás telefon, érdemes lehet azokat megvárni.
2012. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznosak voltak a válaszok, szerintem akkor megvárom a Galaxy s3-at
2012. márc. 10. 23:58
 9/9 anonim ***** válasza:
A hírek szerint a Galaxy S III-on egyszerre fog Android és Bada futni. Én egyértelműen a Galaxy Nexus-t ajánlom
2012. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!