Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisemlőst tarthatnék?

Milyen kisemlőst tarthatnék?

Figyelt kérdés
Kisebb panelházban élünk szüleimmel, szeretnék valamilyen kisemlőst tartani. Szüleim egész nap dolgoznak, én ebédre hazajövök, majd visszamegyek suliba, így olyan állatot keresnék ami nem igényel egész napos "felügyeletet". Van iyen kisemlős? Mit tudtok ajánlani? :)
2012. ápr. 4. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát nagyrészt ugye ki vannak engedve, meg van wc-je és azt használják, azt többször kell takarítanom, mikor meg ki van engedve, akkor idekint a szobámban is van egy nyuszi wc, akkor oda mennek. Nekem inkább a szobámat kell állandóan takarítani, mert széthordják a szalmát. A ketijükből max ki kell szednem a szalmát ha nagyon széttúrják, meg azért heti egyszer kimosom.
2012. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kint van,csak akkor van bezárva,ha alszunk,vagy nem vagyok itthon,de olyan az órarendem,hogy sokat vagyok itthon.:D De mégis képes kupit csinálni.
2012. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!