Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot megéri állatker...

Tengerimalacot megéri állatkereskedésben venni, vagy ajánlottabb tenyésztőtől?

Figyelt kérdés
Betegségek szempontjából.
2012. ápr. 4. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos én állatkereskedésből vettem a tengerimalacomat és teljesen egészséges, immár 4 éve velem van. 2x voltak kicsinyei, és soha nem volt beteg. Szerintem azon nagyon sok múlik, hogyan gondozod, mit adsz neki enni, elég helye van e neki, van-e társa, tud-e eleget mozogni...
2012. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

TENYÉSZTŐ!!

mindenképpen ott vedd nem minden állatkereskedés olyan mint amiben az első válaszoló vette

2012. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmék is állatkereskedésben vették és sajnos pár hetesen megdöglött. Én is a tenyésztőt ajánlanám.
2012. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én állatkereskedésben vettem, és szegénykém atkás volt. Szerencsére időben észre vettem elvittem dokihoz, hamar meg is gyógyult, azóta egészséges. :) Ha úgy döntenél hogy mégis állatkereskedésben veszed jól nézd meg a kis malackát.
2012. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tenyésztő, vagy örökbefogadás. Állatkereskedés semmiképp sem, én megjártam velük. Fiú malacot adtak nekem, holott lányt kértem (mert egy másik lány mellé lett társ), amikor kicseréltem akkor pedig lányt adtak, akiről kiderült, hogy vemhes, pedig csak 2 hónapos volt mikor vettem. Az állatkereskedésben legtöbb helyen együtt tartják a fiúkat és a lányokat, sose tudhatod, hogy nem épp a saját tesójától lett-e vemhes...
2012. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
állatkereskedésből vettem az enyémet,csakhogy együtt tartották a fiút és a lányt,ezért otthon derült ki,hogy vemhes..viszont betegség szempontjából nem panaszkodom,3 éve van meg a cocim,és még egyszer sem volt semmi baja.
2012. ápr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!