Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül a myxomatózis...

Mennyibe kerül a myxomatózis elleni oltás nyusziknál? Mikor kell beadni? És mennyi idős kortól lehet?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Orvostól függ az ár.Nálunk a kombinált olyan 3ezer körül van.

Az én nyuszim 8hetesen kapta az első oltást,majd 4hét múlva az ismétlőt.Ha jól emlékszem 6hetes koruk körül már lehet oltani.

Érdemes lenne oltani már most,mert itt a jó idő,jönnek a szúnyogok.

2012. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom, de még csak 2 hetesek :S
2012. ápr. 5. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hetes korukban, majd rá 4 hétre. És kombinált oltás legyen.
2012. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha két hetesek akkor még az anyukkal vannak nem?Úgy tudom,hogy még szopnak addig védettek.
2012. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hetes kortól lehet oltani őket kombinálttal. Nekünk 5000-ret kért érte a dokink, de ahogy néztem itt a fórumon, ez elég drágának számít, mert máshol csak 3000 körül kérnek
2012. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Erwin1 válasza:
az árát nem tudom a nyulat 5 hetes korban lehet oltani mixovacal, és ez 1 évig tart, március közepén már ajánlatos beoltani, mert 2 hét után fejlödik ki az imunitás a szervezetbe
2012. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem 1500-ért adták be az oltóanyagot :))
2012. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!