Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek is hosszú a szőr a...

Nektek is hosszú a szőr a tengerimalac fenekénél? Ott vágni kell?

Figyelt kérdés
Sima szőrű a malackám, de a hátsójánál jó hosszúra megnőtt a bundája. Mintha farka lenne kb. :) Ezt vissza kell vágni ilyenkor?

2012. ápr. 6. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell. Az én malackámnak is ilyen. Valaki le szokott vágni belőle egy kicsit hogy ne legyen koszos. De ha rendesen van takarítva akkor nincs vele gond.
2012. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A múltkor véletlen rápisilt. :( Meg gondolom a nagy melegben is csak még jobban melegíteni fogja. Ezért kérdeztem.Egyébként ha vágok belőle, visszanő? (Volt egyszer egy puli kutyánk, hát azt nem kellett volna megnyírni :D)
2012. ápr. 7. 09:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Levágtam! :D
2012. ápr. 8. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Vissza fog neki nőni :) Hát igen nyáron ha nagyon meleg lesz lehet én is le fogok belőle vágni egy kicsit.
2012. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is szoktam vágni ott a szőrt kéthavonta, mert ha nem vágnám, akkor pisis lenne.
2014. nov. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!