Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit szóltok nyuszisok? Megérke...

Mit szóltok nyuszisok? Megérkeztek a várva várt kérdések.

Figyelt kérdés

A nyuszisok kifejezés azokra vonatkozik, akik nem 2 hétre vittek épp haza egy nyulat, mert húsvét van...

Kezdik feltenni a húsvéti nyulasok a kérdéseiket. Ma már nem az első "mivel etessem a nyulamat" kérdést olvasom. Szegény nyuszik :(



2012. ápr. 6. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen..:/ Nem tudom,mikor fogják megérteni az emberek,hogy az állatok nem játékszerek.Akiket,miután nem kell ki lehet dobni.
2012. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is 10 p.alatt 3 olvastam !

Úgy leoltanám , a lepontozás sem érdekel , csak az üzim nem érne célba!

Mert a BALF..SZ szülők tehetnek róla, akik megveszik az elkényeztetett kölyöküknek !

csak azt nem értem miért nem elég a nyuszicsoki, vagy a csokitojás....?!

2012. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jajj ne is mond... Mondjuk tavaly engem is leoltottak páran, pedig nem egyszerű kérdést (pl mit adjak neki enni) tettem fel húsvétkor. Egyszerűen csak így jött ki, hogy addigra tanultam meg mindent róluk, és akkor szereztünk be egy nyuszókát.


Nagyon sajnálom azokat a nyuszikat, akiket 1-2 hétre befogadnak, majd ki tudja mi lesz velük..

Azokat a szülőket, akik ezt teszik, nem nevezném embernek.

Egy nyuszi nagyon nehezen bízik meg egy emberben, de ha bízik, akkor már nagyon ragaszkodik. Ezek az emberek el sem tudják képzelni, hogy milyen rossz lehet szegény állatnak, amikor megválnak tőle.. :(


Utálom az emberek több bizonyos csoportját, pl ezeket is, akik húsvét=jajj élő nyúl 2 hétre..

2012. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Borzasztó. De ha valaki megtartja a nyuszit és az időzítés esett mostanra, azzal nincs semmi gondom.

Épp az előbb olvastam egy kérdést, hogy Budapesten hol lehet kiscsibét venni? :((( Hihetetlenek az emberek.

2012. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is van egy törpenyuszink. De nem húsvétra hoztuk, hanem novemberben. Kikészülök a sok idiótától, akik húsvétra megveszik az apróbbnál-apróbb nyuszikat, és aztán rájönnek, hogy bogyózik, zörög, főleg éjszaka és mégsem olyan buli a tartása. Szedtünk már össze a parkban szélnek eresztett nyulat. Gondolom így egyszerűbb volt megszabadulni tőle....
2012. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Már 7 éve vagyunk boldog gazdái....

2012. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén én is a húsvét hatására kezdtem el gondolkodni egy nyuszin! :$ Ami visszatart az az, hogy egyelőre nem sokat tudok róluk, illetve van két közepes termetű kinti/benti kutyám és nem biztos hogy mindig megtudnám oldani, hogy el legyenek különítve, azt meg kétlem, hogy olyan jól kijönnének. :( Tehát a nyuszi vásár valószínűleg még jó időre elmarad, de ha szóba kerül a költözés lehet kiskutya helyett kisnyuszi lesz "házőrző" nálam, mert nagyon bírom őket. :)


Egyébként én sem bírom az olyan embereket, akik nem fogják el, hogy egy ilyen kis élőlény, nem egy tárgy, amit felteszünk a porcra, olykor megsimogatjuk és akkor boldogság van. Nagyon sajnálom a kidobott állatokat, nem csak a nyulakat, mindent. :(


Nálam az verte ki a biztosítékot, hogy egy ismerős kiscsibét szerzett a gyerekének tavaly húsvétra, etették, nevelték, de egy életképtelen jószág lett belőle, hiszen nem babusgatásra lettek kitalálva. Amikor elkezdett nőni, tollasodni, akkor a gyerek már gusztustalannak találta és hozzá sem mert érni. Nekem kb a szívem szakadt meg érte, pedig "csak" egy csirke. Végül egy ismerősnek adták, akinek vannak csirkéi és szintén a levesben végezte. :(

2012. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es! Nem az a baj, ha valaki húsvétkor vesz nyunyókát, hanem a felelőtlenség. Az eladók és szaporítók részéről a túl fiatal egyedek árulása okoz gondot. :( Mi is húsvét táján vettük a miniterroristánkat! :D Már két éves múlt.
2012. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a szüleim most fontolgatják,hogy vesznek egy nyulat,de nem csak az ünnepekre. Már nagyon régóta szeretnék egyet és most talán jobb az esélyem,hogy anyáék beleegyeznek. Amúgy elég szomorú,hogy valaki csak azért vesz nyulat,mert jön egy ünnep. : /
2012. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!