Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség! Milyen rágcsálót...

Segítség! Milyen rágcsálót vegyek?

Figyelt kérdés
Tengerimalim és aranyhörcsögöm már volt.
2012. ápr. 10. 17:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
A törpe hörcsögök nagyon aranyosak , van amelyik egésznap a mókuskeréken futkos de volt már lusta és kövér törpe hörim is szóval változó a "személyiségük". Nem igényelnek sok helyet és ételt . Szerintem jó választás :D
2012. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem deguim , meg törpehörim van. A törpehörcsögöt magányosan ajánlott tartani és kisebb helyet igényel, mint a deguk.(őket párban kell tartani.) Mindannyian nagyon aranyosak, de szerintem a deguk sokkal intelligensebbek, jókat lehet velük játszani:D
2012. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Írnám,hogy törpenyúl,csak az nem rágcsáló,hanem a nyúlalakúakhoz tartozik:)
2012. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
69%
Szerintem egy tengerimalac jobb választás, mert ő élhet akár 7-8 évet is. Viszont egy höri nem nagyon..
2012. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A degu is megélheti ezt a kort. Egyébként nem biztos, hogy előny a hosszú élettartam.
2012. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A törpehörcsög jó választás. Persze tulajdonságától függ : ) Nekem van egy lány és sokat nevetek rajta. Nem az első hörcsögöm...az első az 5 éves koráig élt.
2012. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem rágcsáló ,De a sün tartásáról mit tudtok?
2012. ápr. 11. 17:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Idézem:-A hosszúfülű sün: Tizenhat alfaja Elő-és Belső-Ázsiában, Mongóliában, valamint Délkelet-Európában él. Fogságban jól tarthatók, ám férőhelyének tiszítását nem szabad elhanyagolni. Bármekkora legyen is a ketrece vs. terráriuma az, esti órákban néhány órára mindig engedjük szabadon a lakásban, és napközben pedig a kertben sem érzi rosszul magát. Táplálására a legjobb az újszülött egér, az ízeltlábúak, ezek lárvái, némi konzerv macskatáp és némi gyümölcs, Tejet viszont sohase kapjon!

-> Nem tudom te hogy vagy vele, de ennél van jobb és szebb kisemlős is!!! :$ :)

2012. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tengeri malac :)) nyugodt nem hiperaktív mint egy mókus xd
2012. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A sün eszméletlen büdös, szobába nem ajánlom. Én az erkélyen próbálkoztam vele pár napig, hiába takarítottam naponta kétszer, az erkélyajtót nem lehetett nyitva hagyni a szag miatt. Ahol találtam, ott engedtem szabadon.


A tengerimalac viszont a szerintem a legjobb választás (degum nem volt, azt nem tudom megítélni), meghálál mindent, jópofa és remekül kommunikál az emberrel! Az enyém szegény 8 évesen ment el.

2012. ápr. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!