Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan "neveljem" a nyulat?

Hogyan "neveljem" a nyulat?

Figyelt kérdés

(Nem, nem húsvétra kaptam, mielőtt bárki megkérdezné... =P Már vagy 10 éve tartok nyulat, de ő most egy új.)


Szóval, azt csinálja, hogy elég erősen harapdál. Nem rosszból csinálja, csak nem veszi észre, hogy zavar. Rákiabálni vagy ilyesmit nem akarok, mert amúgy eléggé félős, mert elég rossz helyről van (valami úgyis-csak-vágásra-való-a-nyúl tenyészetből), és nem bántak vele túl szépen...


De mégis, hogyan adjam a tudtára, hogy nem tetszik, amit csinál? Gondoltam rá, hogy ilyenkor "elküldöm" magamtól, ahogy a lovakat szokás, csak sajnos a nyulaknál ez nyilvánvalóan nem válik be, mert ők másféle "társadalomban" élnek.


Van valakinek ötlete?



2012. ápr. 11. 15:01
 1/5 anonim válasza:
Pici sokkolós nyakörvvel
2012. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Add neki azt a büntit,h bezárod a ketrecbe,ez általában használ:)
2012. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Mondd, hogy nem. Ne hangosan, csak határozottan. Utána fordulj el tőle, vagy az is jó, ha leszorítod a fejét a vállával együtt (nem erősen, csak hogy ne tudjon kiszabadulni, a nyuszik is ezt csinálják, szóval érteni fogja)
2012. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az utóbbi két választ. Hát, az elsőt is, ha segítő szándékkal íródott, de eszemben sincs ilyen drasztikus megoldásokhoz folyamodni. =)
2012. ápr. 11. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem kötekedésből mondom (biztos van amelyik nyuszinál beválik), de nálunk se a ketrecbe visszazárás se a leszorítás nem használt semmit :)) Az én nyuszim nevelhetetlen :D
2012. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!