Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kopasz tengerimalac fiú és...

Kopasz tengerimalac fiú és rövid szőrű lány malac tartható együtt? Vagy szaporodnak? Milyen kicsik születhetnek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Atyaég..Nem, nem szaporodhatnak! Két külön faj...
2012. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szaporodnak... és a hím várhatóan rögtön udvarolni fog. Két különböző nemű malacot nem ajánlott együtt tartani! A kicsik lehetnek akár kopaszak, akár rövid szőrűek is.
2012. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért n szaporodhatnának? Mi a hogy külön faj? Német juhász és tacskó keverék is létezik meg utcai mixek....

Ugyanaz az a faj csak más külső megjelenése...

Ha az egyik csupasz malac lenne a másik meg patkány na az nem tudna szaporodni....

Atya ég..hogy lehet ilyen butaságot írni .....

2012. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első voltam. Azt hittem hogy az egyik tengerimalac, a másik rendes malac (sertés, disznó). Legalábbis nekem ez jött le a kérdésből. Ha még így szaporodhatnak, és élő kicsinyek születhetnek, akkor megyek és elő veszem a bioszkönyvem.
2012. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!