Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungária töpehörcsögös...

Dzsungária töpehörcsögös kérdésem van :D?

Figyelt kérdés
Van egy hím és egy nőstény hörcsögöm, és amikor egy helyre rakom őket akkor ....nos hát nem izélnek ( :DDD) hanem csipkodják egymást és visítoznak. Ez normális szerintetek? (Bocs hogy hülyén fogalmazok :DDDDD )

2012. ápr. 13. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, normális-e, nekünk volt egy hím és nőstény pár, de ők közös alomból származtak, együtt nőttek fel és nagyon jól kijöttek egymással, mikor pedig eljött az idő, produkáltak egy rakás kis hörcsögöt. A nőstény egyedül akkor utasította ki a hímet, mikor vemhes lett - többé nem akarta beengedni a papát a házba. Így külön raktuk őket és azt hiszem, úgy is maradtak már végig.

Szóval szerintem az van, hogy vagy már "izéltek" csak te nem láttad és a nőstény egyedül akar maradni, vagy ha idegenek egymásnak és a másik később volt véve, idő kell nekik, hogy összeszokjanak. Ha komolyan verekednek, szerintem jobb lenne elkülöníteni őket.

Amúgy biztos, hogy az egyik nőstény? Mert a két hím verekedni fog.

2012. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tuti hogy az :D Jóóóóó nem akartam durvábban fogalmazni ezért irtam h izéltek :DDD De amúgy tegnap vettem a nőstényt kereskedésben
2012. ápr. 14. 16:56
 4/6 A kérdező kommentje:
a nőstény, vidám, futkározik, a mókuskeréken rohangál, de amikor meg a hímhörcsög ''kezdeményezne'' akkor vagy elfut a nőstény a hím elől, vagy a hím csak úgy hátrafekszik a nőstény meg rá. Csipogni ilyenkor nem szoktak. Van vmi véleményetek?
2012. ápr. 14. 16:58
 5/6 anonim válasza:
Ez teljesen normális. Nekem is volt egy dzsungáriai törpehörcsög párom, és mikor összeraktuk őket ugyan ez volt a reakció. Csipogtak egymásra, és egyik a ketrec egyik végében, másik a ketrec másik végében volt, de ne aggódj egy idő után megszokják egymást. Ez beletelhet egy kis időbe, de aztán majd "izélnek" :DD
2012. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is pont ugyan ez volt és nem lett semmi bajuk napról napra jobban összeszoktak szerintem neked is ez lesz ja és az enyémek is fiú lány és már "izéltek"... :DD
2012. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!