Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassak össze egy 6...

Dalma1997 kérdése:

Hogyan szoktassak össze egy 6 hetes lány dzsungária hörcsögöt, egy 7 hónapos lány dzsungária . Hörcsöggel?

Figyelt kérdés

6 hónapja vettem egy lány dzsungária hörcsögöt most 7 hónapos .Tegnap vettem egy kis hat hetes dzsungária hörcsögöt ,de amint beraktam a régebbi hörcsögömhöz az egyből rátámadott Hogyan szoktassam össze őket?


Kérlesk segítsetek !!!!!!!!! KÖSZÖNÖM


2011. máj. 17. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem aranyhörim volt, ha egyneműek szerintem nem fog menni. Az idősebb védheti a területét. rAGD KI ŐKET SEMLEGES TERÜLETRE, ÉS NÉZD MEG HOGYAN VISELKEDNEK EGYMÁSSAL :)
2011. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a nagyobb ki fogja csinálni a kicsit. mindenképpen külön kell őket elhelyezni (tapasztalatból mondom)
2011. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első válaszolóval értek egyet. HA esetleg KÉTEMELETES ketreced van, akkor a kis létrát, ami a két emeletet átjárhatóvá teszi, kösd fel az emeletre, mintha padló lenne, és oda rakd az Idősebb hörcsögöt(ha a kicsi van fent, esetleg a nagy piszkálhatja alulról). Ha nem olyan a ketrec, nem szóltam... :)
2011. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy! Nem igaz, miért nem lehet előbb olvasni, kérdezni, mielőtt cselekszik valaki??? Csak a mai napon szerintem volt már vagy legalább 3 kérdés, ahol leírták, hogy a hörcsög NEM TÁRSAS állat! Ne is próbáld őket összeszoktatni, fix, hogy a nagy kinyírná a kicsit.
2011. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza! Területvédő állat, egyedüli tartást igényel! Nagyon ritkán, esetleg az összeszokott párok megférnek, de még a testvérek is ivarérettség után harcolni fognak! Külön tartsd őket, mert megöli a kicsit!!
2011. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mellékesen hozzátenném, hogy nekünk aranyhörcsögünk volt, és a HÍMEK TÉPIK SZÉT EGYMÁST általában. Az összeszokott nőstények elvannak...
2011. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, jól mondod, aranyhörcsögöknél így van. DE! Ők dzsungik, nem ugyan az. A nőstényeknek is nagyon erős a területvédő ösztönük, a természetben az anya felneveli a kicsinyeit, és elüldözi a területéről. A dzsungáriai törpehörcsög NEM társas lény, egyedül kell tartani. Hímek és nőstények között is rengeteg vita van, sokszor megölik egymást, pláne az egynemű párok. Tartsd őket külön! Ha pillanatnyilag jól el is lennének, egy kisebb összezördülés eldurvul, és mindkettőtől búcsút vehetsz!
2011. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg egyáltalán, még ha el is vannak, miért nem lehet megérteni, hogy nem társas állatok? Se a dzsungi, se az aranyhörcsög. Miért kell rájuk erőltetni olyat, ami nem jó nekik?
2011. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!