Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Azt olvastam, hogy törpenyúl...

Azt olvastam, hogy törpenyúl 3 hónapos kora előtt nem kaphat zöldséget, gyümölcsöt. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Köszi a választ!
2012. ápr. 15. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bővebb válaszra számítottam :D Azért köszi! És mit ehet,széna,táp,víz...Fogkoptató rudat lehet neki adni?vagy ilyesmiket?
2012. ápr. 15. 17:08
 3/7 A kérdező kommentje:
És majd 3 hónapos korába a zöldséghez,gyümölcshöz való szoktatást h csináljam?
2012. ápr. 15. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:

3Hós kor előtt,csak víz,széna legyen előtte mindig.Tápból nálam reggel,este kap.Még kicsi egy kis női maréknyi kell neki,majd emelni,1-1evőkanálnyira.

A szoktatást fokozatosan kell,tehát egy pár napig,1hétig egy félét kap,de először pl répából vágsz egy szeletet,ha nincs gond (hasmenés) akkor kaphat következő nap kicsivel többet..Így sorba.Mikor már megismertetted többfélével akkor kaphat egy nap többfélét.Nálam 4-5félét kap.De azokból se kell sok,mindenből vágsz kis szeleteket.

2012. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) És akkor 3 hónapos kora előtt nem lehet neki fogkoptató?Nem lesz baj,ha nem lesz neki?
2012. ápr. 15. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Fogkoptatónak legjobb a széna,még faágakat kaphat.(enyém fűzfát szereti) Más fogkoptató nem kell.

[link]

2012. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó köszi szépen :) Most már mindent értek :D
2012. ápr. 15. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!