Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkány és Nyuszi együtt?

Patkány és Nyuszi együtt?

Figyelt kérdés
Vettem egy kis csuklyás patit. A nyuszival össze lehet engedni? Lesz tőle baja a nyuszinak?
2012. ápr. 19. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
ne enged őket össze ....
2012. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okés:) De miért? Bántani fogják egymást? vagy beteg lesz valamelyik?
2012. ápr. 19. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ilyen nagy állatidomár, de patkány tuti szétkapja a nyulat.
2012. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy hogy miért, nem néztél utánuk?

A patkány sokkal agresszívabb mint egy nyúl ráadásul "ragadozó". Gondold át teljesen más élőhely, élelem, tanítás törődés kell nekik.

én sosem tennék össze egy nyugodt szelídebb típusú élőlényt egy agresszív mozgékony társsal....még emberek esetében sem.

2012. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De utána néztem. Nem az érdekel lakhatnak-e együtt, csak az hogy ha a szobába kiengedem őket, lehet-e egyszerre. Leginkább az érdekel hogy betegséget a nyuszó kaphat-e a patkánytól.
2012. ápr. 19. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
hmm pontosan nem tudok róla, tengerimalactól a nyuszi tuti...de ne enged ki őket egyszerre egy pillanat alatt megtörténik a baj, egyik ismerősöm chihuahuája szemét karmolta meg a pati kicsi....(jó bevallom nem volt normális idegenszerű az a pati :( ))
2012. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
okés:) amúgy nagyon kis édes. Picike, még csak 5 hetes, de nagyon tündéri, simán mászkál a kezemen, meg se próbál lemászni:) nem tűnik félénknek. Remélem boldog lesz. Majd veszek neki társat is:D
2012. ápr. 19. 14:34
 8/8 A kérdező kommentje:
ja és nagyon köszi a válaszokat! (:
2012. ápr. 19. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!