Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SÜRGŐS! MIT TEGYEK?

SÜRGŐS! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

Van egy cuki nyuszim.Már 2 éve megvan.A nagymamáméknál van,és ők régen tartottak nyuszit,de levágásra!

Látom,hogy nő a karma,és nem tom,hogy levágassam-e egy állatorvossal,vagy ne.De viszont egy fa ketrecben van,állítólag attól kopik.Mit csináljak??


13/L



2012. ápr. 22. 18:41
 1/8 A kérdező kommentje:
ja,és ők azt mondják,hogy nem kell levágatni...de már nagyon nagy,és félek,hogy fáj neki.
2012. ápr. 22. 18:43
 2/8 anonim válasza:
26%
Vágd le a nyulat, aztán nem lesz vele gond.
2012. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam,hogy lesznek ilyen intelligens emberek,akik csak azért jönnek fel,hogy másokat csesztessen!

Tudod,ez Téged jellemez,hogy mennyire vagy képes!

Ha Te csak ilyen orbitálisan hülyeségeket tudsz írni,húzz innen a fr*ncba kérlek.

2012. ápr. 22. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
szerintem vidd el orvoshoz mert nagyon fájhat neki
2012. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ ,kedves Utolsó! :)
2012. ápr. 22. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd dokihoz.Fájdalmas ha nagy,enyémet is mindig viszem.
2012. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi itthon vágjuk magunk a nyuszink körmét. Elég nyugis kis állat a miénk, nem kell lefogni, ha ilyesmiről van szó. Annyi, hogy párom tartja, én pedig vágom neki. Lehet kapni külön ilyen ollót, ami nem hegyes, direkt erre való. Mondjuk én nem adtam ki érte pénzt, én egy sima körömcsipesszel csinálom neki, ugyanolyan jó. De elsőre nem árt, ha állatorvossal vágatod. Kérd meg, hogy mutassa meg, modja el, hogyan kell, és legközelebb te is meg tudod csinálni otthon.

Sajnos a bezárva tartott nyusziknak azért muszáj vágni a körmüket, mert nem tudnak ásni, márpedig az ásás az, ami igazából koptatná a körmüket!

2012. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2012. ápr. 23. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!