Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért remeg a csincsillám?

Miért remeg a csincsillám?

Figyelt kérdés
3 napja kaptam egy csincsillát másfél éves. Ha kiveszem a ketrecből elkezd remegni. Lehet, hogy nem bízik bennem? Esetleg fél?

2012. ápr. 23. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen az a remegés. Ha olyan mintha vacogna, akkor valószínűleg csak fél. De ha lemerevedik és görcsösen remeg, akkor ott valami baj van. Elképzelhető, hogy pl. kalciumhiányos vagy alacsony a vércukra (ilyen is előfordul).
2012. ápr. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és szerintem akkor csak fél, mert nem az a fajta görcsös amit te mondtál :)
2012. ápr. 26. 18:32
 3/5 anonim válasza:
ha beteg lenne , akkor azt látnád a szőrén is. Szerintem először szoktatsd a kezedhez, és utána máris a legjobb barátok lesztek!!!!
2012. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
korábbi gazdik hogy bántak vele? miért került el tőlük?
2012. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy megunták... De most már képzeljétek semmi baja, nagyon aranyos. Amikor kiveszem sincs vele semmi baj, és nem remeg:))
2012. júl. 16. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!