Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá anyát meg apát...

Hogy vegyem rá anyát meg apát hogy tengeri malacot szeretnék venni?

Figyelt kérdés
Na az van hogy tengeri malackát akarok venni csak anya azt mondta hogy nem kell a lakásba állat..elég hogyha a macskák bejöhetnek a konyhába..van egy macskánk ami teljesen be jöhet az egész lakásba mert ő ,,kivétel''..Ma néztem a kis állat boltba 1500Ft-ért egy nagyon édes tengeri malacot..ilyen akvárium szerűség van itthon szóval tudna hol ,,lakni'' (a szobámba) forgács van kint 3 zsákkal meg barátnőm adna ilyen futókás karikát mert az ő tengeri malaca nem fér bele.szóval ÉN venném meg és én vállalnám érte a felelősséget de nem engedik.. Hogy vegyem rá őket?

2012. ápr. 24. 13:26
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget és a választ:) igen már én is keresgélek és nagyon sok fontos információt olvastam!:)
2012. ápr. 24. 15:23
 22/24 anonim ***** válasza:
77%
Azt írtad, két év múlva Szegedre mész, és akkor nem tudsz vele foglalkozni, a szüleidre maradna. Ez esetben én sem ajánlom a tengerimalacot, mert ők ennél sokkal tovább élnek, kb. 5-7 évig, de nekünk volt egy 11 éves vénségünk is! Inkább egy hörcsög való neked, az ő átlagéletkoruk másfél-három év.
2012. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
ha hogyha hazajönnék megtanulnék és utánna tudnák vele foglalkozni 1 vagy fél órát vagy netán 2 órát :) én mindjárt itt a nyári szünet iss meg a hétvégék is meg azért ha hazajövök és bejövök a szobámba alap hogy odamegyek hozzá és szeretgetem,etetem,itatom,rendbe rakom...stb:)
2012. ápr. 24. 15:59
 24/24 A kérdező kommentje:
*hát :D
2012. ápr. 24. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!