Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszit hogyan lehet sétáltatni?

Nyuszit hogyan lehet sétáltatni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, láttam nyúlnak való hámot. Meg ha kimegyünk vele és legel a fűből, abból nem lesz baja?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 26. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
két hete láttam gy pesti parkban nyuszit hámmal. probléma a szabadon, póráz nélkül sétáltatott kutyukkal lehet. sokszor a legjólneveltebb se tudja megállni, h oda ne rohanjon hozzá. a gazdi kétpercenként kapta ölbe a kíváncsi ebek miatt. nem hiszem, h ez jó lenne egy nyúlnak
2012. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazából ezt nem arra találták ki, hogy ugyanúgy levidd a nyuszit vele sétálni, mint egy kutyát. Egyrészt ahova a kutyusok pisilnek, abból neki nem jó enni, meg el is kaphat bármit. Másrészt a nyuszi sétáltatása nem úgy néz ki hogy te sétálsz a nyuszi meg jön veled. Hanem ugrál kettőt, szimatol sokat, megint megy valameddig megáll. Szóval te követed ő meg megy a vakvilágba a saját tempójában.

Ez inkább arra van hogy ha kimész a saját kertedbe, akkor nem ketrecbe teszed a nyuszit, hanem adsz rá egy hámot és hosszú pórázon szaladgálhat a nagyobb területen. Te pedig közben őrzöd őt. :)

Persze megpróbálhatod kint az utcán is. Csak szerintem nem lesz olyan mókás, mint amennyire első hallásra tűnik. :)

2012. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Persze, nem úgy gondoltam, mint egy kutya sétáltatását. Csak ugye kertes házunk nincs és szeretném, ha azért ugrálhatna egy kicsit a friss levegőn, a zöldben. :)


Pont ezért kérdezem, hogy van-e olyan dolog, amit nem ehet meg, és lehet-e baja a fűtől, ha megkóstolná?

2012. ápr. 26. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan dolog, amit nem ehet meg. Illetve amit alapból megehet, azt sem eheti meg, ha lepisilte egy kutya előtte.
2012. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor hová vihetném? Ahol nagy valószínűséggel nem lesz baja?
2012. ápr. 26. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:
játszótér vagy ilyesmi? nem biztos, de oda kutyák nem mehetnek. Én egy közeli parkba vittem az enyémet.
2012. ápr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2012. ápr. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!