Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » El fog pusztulni a tengerimala...

El fog pusztulni a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Tegnap még semmi baja nem volt,ma pedig félre tartja a fejét,alig emeli fel.Az egész malacka mintha részeg lenne félre húz.Nem is jön ki a házból sem.A másik malacnak semmi baja,uazt eszik,és egy ketrecben vannak.Mi baja lehet??
2012. ápr. 27. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz. Talán agyvérzés.
2012. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ma nincs itt az álatorvos.........:(:( falun lakunk.....egyébként eszik ubit,szénát.külön tettem a másik malackától.szélütést olvastam a neten ,hogy lehet az a baja.
2012. ápr. 27. 14:49
 3/10 Norina86 ***** válasza:

Lehet szélütés, ezek alapján, ezen sajnos nem lehet segíteni, de ritkán fordul elő. Fülgyulladás is okozhat egyensúlyproblémát, az viszont kezelhető. Szerintem vidd el orvoshoz, amilyen hamar lehet.

Nem voltak napon ugye? A légzése olyan mint a másiké?

2012. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan a napon nem voltak de a teraszra kitettem őket de a kis házukba el tudtak bújni.És a terasz is nagyjából zárt úgyhogy nem ment rájuk közvetlen napfény.A naptól baja lehet??A légzése elég lassú,de viszont eszik és mostmár ki jön a házából.De a nyuugalom miatt külön tartom őket pár napig.
2012. ápr. 27. 19:01
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig olyan sokat olvastam a malackákról mikor megvettük őket,és nem gondoltam hogy kárt okozok ha kiteszem őket:(:(:(:(Én ma már megsirattam,nem szeretném hogy el pusztuljon.:,(
2012. ápr. 27. 19:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék az orvoshoz vele. Ha falun laknék, úgy is valahogy megoldanánk. Az orvos mindent elmondana, mit csinálj ilyenkor.
2012. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, úgy értettem: "úgy is megoldanánk, hogy elvisszük másik állatorvoshoz"
2012. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már tegnap jobban lett,cseppentettem a fülébe kőrózsát.Ma is jól van már nem is billeg,és a fejét sem tartja félre.
2012. ápr. 28. 17:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennek viszont örülünk!
2012. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) teljesen jól van,nem tudom mi volt vele......
2012. máj. 12. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!