Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baja a fehéregeremnek?

Mi lehet a baja a fehéregeremnek?

Figyelt kérdés
Egy nőstény egerem van, kb 2 hónapja vettem. Még fiatal. Utóbbi időben azt vettem észre, hogy sokkal lustább, többet alszik. A szőre is borzas, és a szemével gyakran hunyorít. Rendesen eszik, mókuskerekezik, bár ez utóbbit jóval kevesebbszer, mint ezelőtt. Lehet, hogy hasmenése is van. Tengerimalacoknak való kaját kapott, amiben elég sok a C vitamin. Ez okozhatta? Szokott kapni zöldségeket is, bár nem sokat eszik belőle. Ami eléggé idegesít, hogy a hasa mintha duzzadt lenne, és a jobb oldalán egy kemény csomószerű dolog van. Mi lehet vele? Tudok még rajta segíteni? Hogyan változtassam az étrendjét?

2012. ápr. 28. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy hiba, hogy tengerimalacoknak való tápot kapott. Szerintem vidd el állatorvoshoz minél hamarabb, mag nem késő..
2012. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem beteg és magányos, nem szabad őket egyedül tartani mert depressziósak lesznek, szükségük van társra
2012. ápr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy jutott ilyen az eszedbe, hogy tengerimalac kaját adjál fehér egérnek???


Most csodálkozol hogy beteg lett? Nem értem hogy lehetnek ilyen felelőtlen állatartók, ez feháborító!

Sajnálom szegény egérkét. Remélem elvitted legalább egy állatorvoshoz, ha már nem vigyáztál rá.

2012. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm. Mindig azt a legkönnyebb megmondani, hogy mit rontott el az ember. De tanácsot adni, áh, minek. Igen, szeretném állatorvoshoz vinni, csak nálunk hétvégén nincs. Bár kétlem, hogy sokat tudna kezdeni egy egérrel. Ettől függetlenül még el fogom vinni holnap. Azért kérdeztem, hogy addig mit tehetek. Nem azt, hogy mit csesztem el, mert azt én is tudom.
2012. ápr. 29. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!