Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi szobatiszta?

Nyuszi szobatiszta?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja próbálom rászoktatni a kisnyuszimat,hogy a nyuszi wc-be csinálja dolgát. szedem össze utána a bogyeszeit és rakom a wc-be,ahogy többen tanácsolták. de rám sem bagózik. más mód a szobatisztaságra?

2012. ápr. 30. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
pisilni se a wc-be pisil??
2012. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de igen,pisilni mindig is oda pisilt (pont eltaláltam a sarkot), de a bogyókat nem oda pottyantja..
2012. ápr. 30. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
a bogyó nem baj, főleg, ha még kicsi a nyuszi! az enyém más elmúlt 1 éves, ivartalanított bak, szobatiszta és többnyire a wc-be bogyózik, de máshova is. Az szóródik mindenfelé. Lehet, hogy majd rászokik teljesen, de az is lehet, hogy szét fogja szórni a bogyói egy részét. Ha a pisi megy a wc-be, akkor minden rendben, hiszen azt nehezebb lenne máshonnan feltakarítani, mint a bogyókat összesöpörni :)
2012. máj. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom. Pisilni nem pisil szét, de bogyózni igen. Nagyjából a wc-je környékén bogyózik, de nem keveset mellé is pottyant. Nem tudom, mitévő legyek... Még kicsi és 3 hete van nálunk.
2012. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!