Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Forró és vörös a tengerimalaco...

Forró és vörös a tengerimalacom füle! Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Fehér a füle, de most kirajzolódik benne az összes ér. Előbb megfogtam, és megijedtem, annyira meleg volt :/ Ez természetes? Fiatal hím malackáról van szó.

2012. febr. 26. 22:51
 1/5 A kérdező kommentje:
a szobában nincs hőség és a másik malackám füle normál hőmérsékletű :/ ritkán, de már előfordult, hogy látszódtak az erei, de eddig nem fogtam meg neki...
2012. febr. 26. 22:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Begyulladt szerintem, vagy valamiféle allergia. Dokinak nem ártana megmutatni, lehet van benne valami.
2012. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
el szokott neki múlni :/
2012. febr. 26. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor a malacok egymás között kommunikálnak (pl. a dominancia eldöntése érdekében, berregnek egymásnak és billegetik a hátsójukat) akkor meleg a fülük...
2012. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez nem csak pár percig tartott. pontos időt nem tudok, csak annyit, h reggelre eltűnt. remélem, h igazad van!
2012. febr. 28. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!