Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen egeret tenyésszek...

Milyen egeret tenyésszek kígyónak?

Figyelt kérdés

Neten keresgéltem, de semmit sem találok! a Laboratóriumi egeret hol lehet beszerezni? Van valahol Vác közelbe (Pest is lehet) állatkereskedés ahol lehet venni direkt kígyónak tenyésztett egereket?

Van sok hörcsögöm, és majdnem minden hónapban születnek, de egy hörcsögöt nem akarnák adni kígyónak! De ha nincs más választás... . Egereket úgy szeretném tenyészteni, hogy egy helységbe (lakáson kívül), nem is nagyon kell vele foglalkozni, csak etetni, itatni, kivenni, megetetni a kígyóval. Szóval mit ajánlotok? (még nincs meg a kígyó! - Gabonasikló)



2012. máj. 2. 18:47
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Na, ez így már kegyetlenség. :) Szegény egér, milyen rossz lehet neki, hogy megöli a kígyó. :(
2012. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Na és a kigyonak nem rossz hogy éhezik attol amiert szerinted aki "cuki" azt nem szabad bántani ? azt nem szabad megenni? és szerintem a kigyo , gyik, beka, varangyok sokkal cukibbak mint a macskak vagy patkanyok , vagy egerek ráadásul a két utobbi még kártékony is. és kifejezetten undorodom a macskaktol, illetve egerektől (felek a nagy fogaitol nehogy megharapjon , csak sajnos nem voltam mindig ovatos és csontig martak az ujjamba)
2012. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
A macskákat meg azert utalom mert invaziv faj (ha tudod mit jelent) , ausztraliaban nagy pusztitasokat vegzett akarcsak europaban rengeteg vedett allatokat összefogdosnak a városszélén , kertekben sőt nálunk erdélyben az erdőben is vannak macskák
2012. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Végül is, ízlés dolga, hogy ki milyen állatot szeret. Nekem mondjuk kígyóm még nem volt, de képen láttam, és nem tűnnek olyan rossznak. :)


Végül is nem lenne bajom azzal, hogy egerekkel etetik a kígyót, csak hát olyan rossz, amikor ott ül a ketrecben és esélye sincs, mert jön a kígyó és megöli. :(


Abban igazad van, hogy valamivel etetni kell, kár, hogy nincsen kicsit kíméletesebb megoldás.

De az egerek akkor is cukik! :)

2012. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
;) ezzel bebizonyitottad hogy nem is vagy olyan buta , mind igazat mondtál .
2012. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Köszi. :)
2012. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim válasza:
Adj neki patkányt, az nem cuki, azt pont megeheti. Egeret sajnálnám, de... Hörcsögök meg nem jó kígyónak 1. 2. Én sajnálnám a hörcsögöket, túl édesek ahhoz. Patkányt lehet kapni állatkereskedésben, többször láttam Pesten..
2012. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 Fuzzi ***** válasza:
0%
Én vegetáriánus vagyxok! Nem eszem húst! Te gyillkos! Értékeljetek le így van! Gyilkos vayg!!!!
2012. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 Fuzzi ***** válasza:
0%
Ó és a patkányok ukik te utolsó(elöttem lévő) dög!!!
2012. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Oké, szerintem is cukik (még a patkányok is), de a kígyó is állat, nem tehet róla, hogy húsevőnek született. Amúgy a növények is éreznek, és a megevésükkel ugyanolyan fájdalmat okozol nekik, mint amikor a kígyó megeszi az egeret (ha nem nagyobbat). Gondolj csak a karácsonyfára: ott hal meg a szobádba, feldíszítve. Az nem morbid? Az, hogy a répát elevenen kihúzod a földből?
2012. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!