Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Na most akkor hogy van ez: ha...

Na most akkor hogy van ez: ha valaki hörcsögnek nem ad enni magot és zöldséget pár napig, az állatkínzó, mert éhezteti szerencsétlent. Viszont aki kígyónak ad enni egeret, az meg bunkó?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
elég hülye kérdés,mert a hörcsög nem ehet egeret a kígyónak meg az a kaja...kínzás nem kínzás, de ez van... Én is sajnálom az egereket vagy épp bármilyen állatot amit adnak neki
2011. jan. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a kérdés az hogyha olyan állattól ami nem másik állatot eszik attól megvonjuk a kaját az szemétség de ha olyan állatnak pl mint a kigyó adunk enni ami igen másik állatot eszik, akkor meg az a kinzás... sokak szerint
2011. jan. 31. 09:00
 3/6 Platypus ***** válasza:

A legtöbb kígyó elfogadja a humánusan leölt, fagyasztott-felmelegített egeret is. Az állatkertekben is csak ilyennel etetnek, és remekül működik a rendszer. Aki azért eteti élő egérrel a kígyóját, mert szereti nézni, ahogy megdöglik a szerencsétlen, és még videókat is rak fel róla mindenhova, na az bunkó. Meg az is, aki azt állítja, hogy az egerek nem szenvednek és boldog életet élnek előtte egy cipősdoboz méretű tenyészládában. Személy szerint elfogadom, ha valaki élő rágcsálóval etet, ez a természet rendje, meg van néhány kígyó ami csak ezt fogadja el, de aki büszke is erre arról megvan a véleményem.

Személy szerint rágcsálópárti vagyok. Még egy hülye 150Ft-os eleségegér is okosabb és szociálisabb egy kígyónál. A hüllők tényleg gyönyörűek, de azért nem azok a kifejezetten interaktív háziállatok.

2011. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most nem azért de kiakarna éheztetni egy hörcsögöt vagy egy kígyót? Vagy egyáltalán bármilyen állatot?! Am kimondta h aki egeret ad a kígyónak az búnkó? Ez a kajája. Nem ehet mást. Nem tudják befolyásolni h mit egyenek. Válogathatnak az egér a hörcsög és a patkány között.(De ez mind szopós.)Nekem volt kígyóm és gyorsan végzett velük. Bár eleinte nem néztem,ahogy felfalja szegény védteleneket.:S
2011. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
énis igy gondolom csak sokan aneszteziológust hivnának az egérhez elötte
2011. jan. 31. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Hova tart ez a világ? Ez a természet rendje. Kígyónak egér vagy hörcsög kell. Vannak kígyók amelyek csak az élőt eszik meg. Ez az élet rendje, a nagyobb megeszi, megöli, eltapossa, elnyomja a kisebbet, üdv a való világban kislányom, kisfiam.
2016. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!