Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy aranyhörcsögöm hogyan...

Van egy aranyhörcsögöm hogyan tudnám jobban kézhez szoktatni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy aranyhörcsögöm kb 3 hete. De nem valami kézhez szokott, eléggé félős. Simogatni meg lehet de ki venni nem mert egyszerre beparázik és kiugrik. Pedig nem ijesztettem meg sose, és napi 1-fél órát foglalkozom vele. Hogyan tudnám jobban kézhez szoktatni van valami erre?Vagy csak még nem szokott meg?Lehet csak én parázom a saját hülyeségemen...légyszi írjatok.:D

2012. máj. 2. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nekem is ugyanez a bajom, csak nekem már 3 hónapja van meg. A Te esetedben -azaz a 3 hét- még talán nem furcsaság. Hogyan szoktad - illetve akarod- fölemelni?

Javaslom, hogy próbálkozz úgy, hogy mondjuk egy szelet répát/uborkát, esetleg almát teszel a tenyeredbe, majd a kezedet lerakod elé, és hagyod, hadd szagolgassa, ismerkedjen vele. Tobábbá még az szerintem előrelépés lenne, ha minden nap "megmutatod" neki a kezedet, és miután már jól ismeri, próbálkozhatsz a felvevéssel.

Remélem sikerrel jársz!

Sok szerencsét!!!

2012. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet! Hasznos volt,megpróbálom úgy ahogy te mondtad!:)
2012. máj. 3. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy kipróbálod, sok szerencsét!
2012. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

próbálj meg kézből hörcsög ennivalót adni almát vagy salátát és vegye el a kezedből így könnyen kézhez szoktathatod nekem

a vállamra fel raktam és ott marad és SOHA nem harapott meg szóval az enyém nagyon szelíd volt

2012. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!