Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon megijedtem, de szerencs...

Nagyon megijedtem, de szerencsére semmi probléma nincs, de vajon miért csinálhatta ezt az aranyhörcsögöm?

Figyelt kérdés
Szóval az történt ma az egyik aranyhörcsögömmel, hogy csucsukált. Na és akkor hirtelen, váratlanul felfordult és kiadott ilyen kis nyöszörgős hangot is! Úgy nézett ki teljes mértékben, mintha épp meghalt volna! Nagyon megijedtem és aggódva, kedvesen beszéltem hozzá hogy mi a baj?? Aztán azonnal felébredt és kijött a kis házából és várta, hogy megsimogassam. Nagyon megkönnyebültem. De nem tudom felfogni, hogy miért csinálhatta ezt? Talán álmodott? Szerintetek?
2012. ápr. 25. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Nem hiszem, hogy álmodott volna. Lehet, hogy nem kapott hirtelen levegőt, vagy félrenyelt.
2012. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.


Jöhetnek még a válaszok, ki mit gondol, hogy mi lehetett ez.

2012. ápr. 25. 21:16
 3/3 lorcsi16 ***** válasza:
Nekem a hörieim, ha valami nem tetszett nekik (rossz helyen nyomorgatták őket, vagy ha az állatorvos vizsgálgatta), olyan hangot adtak ki, mint amikor zárlat van, vagy az elektromossággal történik valami, ilyen recsegés szerűt. Ha a tied is ilyet adott ki, akkor megijedt, és utána általában meg szoktak dermedni egy pillanatra, max az orrukkol szimatolnak egy kicsit. Ha ezt csinálta, akkor nincs okod aggodalomra.
2012. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!