Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan fürdessem meg a tengeri...

Hogyan fürdessem meg a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Tök fölösleges fürdetni.
2009. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Nagy hülyeség hogy feleslgeses füdetni. Miért írsz olyan választ, aminek nincs értelme? Van egyáltalán malacod?

Ha koszos lesz, vagy pisis igenis meg kell fürdetni, ugyanis könnyen begombásodhat a koszos területen!!!

Egy lavorba rakjél vizet, annyit, hogy a malac lába leérjen. A víz lehet meleg, ugyanis hőmérsékletük magasabb az emberénél (37-39 fok a normális), így a számunkra meleg víz a langyos náluk.

Használhatsz kutya vagy macskasampont, majd alaposan öblítsd le.

Fürdés után töröld alaposan meg, majd hajszárítóval megszáríthatod, de ne vidd túl közel a malachoz és a legalacsonyabb fokozaton legyen.

2009. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
[link] itt megkapod a választ a kérdésedre..
2009. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

A második válaszoló nagyon helyesen leírta,az meg roszul tudja aki azt hiszi h nem kell fürdetni! Arra kell vigyáznod még h a malacka ki ne ugorjon a kezedből,vagy h a feje ne kerüljön a víz alá,szemébe,orrába ne jusson víz...itt egy link,ez a nőcske nagyon jól megmutatja és el is magyarázza!:

http://www.youtube.com/watch?v=EJ7u_zp7BVs

2009. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Nekem egyszer kiugrott a malackám. :( Nem lett semmi baja csak reszketett utána. De mindig szokott. Ez vajon miért van? Fázik?
2009. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Én a mosdókagylóba teszek kézmeleg vizet hetente egyszer. A malacot gyorsan bevizezem, macskasampont nem mindig használok, az egész sokkal gyorsabb, mint ez a video, kb 2 perc. Törölkozővel leitatom, utána a malacka jól kirázza magáról a vizet, engem meg lespriccel. Nem mernék hajszárítót használni, soha semmi baja nem lett egyik malacomnak se attól, hogy szobahőmérsékleten száradt. Mielőtt visszateszemm még cirókálom egy kicsit (nem nagyon szeretik a fürdést, igyekeznek kifele kalimpálni a mosdóból)és mindig kajával várja vissza a frissen kitakarított házikója.
2009. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Kik ezek az idióták, akik fürdetik ezt az alpvetően magashegységi ill. sivatagi rágcsálót?! Honnan szeditek ezt a sok butaságot? Ne fürdesd meg, mert a legkisebb huzattól úgy meghűl, hogy gyorsan elbúcsúzhatsz tőle!!!! Hajszárítóval fújkálni?!?!? JESUS!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Kedves 18:00! Mit szólnál hozzá ha téged sose fürdetnének? Szerintem igenis kell fürdetni. Én már hajszárítóztam is, és még mindig él!!! Akkor csak nem hűl meg minden huzattól?
2009. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Csináljátok.........nem szóltam.:(
2009. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
igaz,hisz le van sz*rva h a fehér kismalacnak sárga a hasa a pisitől meg a kakitól amibe sokszor belefekszenek...és ne mondd h gyakrabban kéne takarítani,mert hetente 2x vannak! De most komolyan honnan szedted h nem kell fürdetni őket? Mellesleg meg szerintem senki sem huzatban fürdeti őket.....bár lehet te ott cseszted el...
2009. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!