Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy bírja a nyúl az utazást?

Hogy bírja a nyúl az utazást?

Figyelt kérdés
az ország másik végébe fogok utazni, és van egy nyulam akit nem hagyhatok egyedül így kénytelen vagyok magammal vinni (ICn viszem -> klimatizált,csak 4óra az út 7helyett..) De félek attól hogy nem fogja bírni az utazást( kiugrál a helyéről, össze szarja magát stbstb..) vagy rosszabb esetbe sokkot kap az utazástól. Arra lennék kíváncsi hogy vitt e már valaki hosszabb távon nyulat vonaton, buszon, (egyéb tömegközlekedési járművön) Ha igen hogy bírta az utazást?

2012. máj. 4. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én buszon csak negyed órát utaztattam, attól is eléggé megviselt volt szegény, 2 órára elbújt miután hazaértünk. Kocsival utazott már 1 órát is, de utána ugyanez. Nagyon nehezen viseli, pedig a kocsiban kiengedem a hordozójából és ölbe veszem, ő meg befúrja a kis fejét a karom és a testem közé, de ilyenkor semmi nem nyugtatja meg és borzasztóan fél.
2012. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én két órát utaztam vele,autóban.Akkor hoztam haza először.Végig figyeltem,tettem be neki kis szénát,néha eszegetett de egyébként végig feküdt kinyújtott lábakkal.Különösebben nem láttam,hogy nagyon megviselte volna.Hosszabb úton nem voltunk még.
2012. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ez nagyban a nyuszi személyiségétől függ. Ha félénkebb akkor valszeg nem fogja annyira bírni.
2012. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem egy ijedős és félénk típus aki minden zajtól megijed...:D inkább makacs, erőszakos és agresszív is azt hiszi neki mindent lehet.. néha már megijedek tőle..:D elég önfejű egy nyúl dehát ez van.. én így szeretem

csak az a baj hogy ezek nem zárják ki azt hogy a vonaton ne lenne rosszul vagy még a buszon..:/

2012. máj. 5. 21:58
 5/5 anonim válasza:
Én 2 órát utaztam vele autóval, a csomagtartóban volt, de nagyon jól bírta :D Semmi baja nem volt, mászkált, evett, ivott a ketrecében.. Bár szerintem ez is nyúlfüggő :)
2012. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!