Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy "városi" nyulat hogyan...

Egy "városi" nyulat hogyan lehetne arra megtanítani, hogy sétáltatás közben ne összevissza kószáljon, hanem azért arra is menjen, ahova én megyek?

Figyelt kérdés
Már megvan, igaz, hogy még nem ivarérett, de mikor leviszem a parkba,összevissza futkos, de élvezi, mert hanyattfordul, és ilyenkor megszoktam dögönyözni a kis pocaklyát!!! :) (:

2012. máj. 3. 16:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt ne úgy értsétek ám ,hogy összevissza futkos, hanem csak kiváncsiskodik a természet után!!!!!!!!!!!
2012. máj. 3. 16:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogyan. Ő csak egy nyúl, sosem fog veled úgy sétálni, mint egy kutya, bármit csinálsz, ő megy a saját feje után.
2012. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem úgy van , ahogyan mondod. Van a szomszéd tömben is egy nyúl, és az hám nélkül megy a gazdája mellett, és van neki 3 goldenretriver (bocs a helyesírásért) és 1 skót juhász társa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 3. 16:11
 4/10 anonim válasza:
35%
normálisak vagytok? a nyulat miért kéne sétáltatni ember?a nyúl háziállat, de nem házikedvenc nem arra lett teremtve hogy pórázon vezetgessétek!a büdös életbe nem fog arra menni amerre te akarod mivel az nyúl nem pórázra való!!!
2012. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak akik kedvencként tartják...
2012. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom kérdező,eddig mindenhol azt olvastam,hogy a nyúl nem fog úgy menni mint egy kutya..Hanem ő megy és te méssz utána.:)
2012. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A nyúl igenis kiskedvenc! :) Ennyi erővel a kutya egy ragadozó, és mit keres a lakásban? Azt is viszed sétálni, nem? Egy nyulat miért ne lehetne?


Szerintem nyúlfüggő, hogy mennyire hagyja magát sétáltatni, alapos munkával és kitartással szerintem neked is menni fog. :)

2012. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az utolsónak van az igaza!!!
2012. máj. 4. 16:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Létezik már oltás a szúnyog ellen.Kullancs ellen is van olyan amit a bundára kell permetezni.

Emberek fogadjátok már el,hogy sokan kedvencként tartják.Nem kajának..Csak azt nem értem,hogy aki nem tud ezen túl lépni az minek írogat ide?Semmi értelme.

2012. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem meglehet tanítani hogy veled menjen nem tudom mennyi ideje van nálad mert ha CSAK hozzád szokik kis türelemmel megtaníthatod hogy melletted menjen am eggy nyúlt lehet a húsáért tartani de lehet picike házi kedvenc is

és miért ne lehetne sétálni vinni ha házikedvenc? kérdem én?

egy kutyát miért sétáltatsz?valószínűleg mozgás miatt és foglalkozás miat egy nyúlal mért ne tehetnéd?

2012. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!