Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek milyen almolás...

Szerintetek milyen almolás lenne a legjobb nyulam számára? FONTOS!

Figyelt kérdés
Nyuszimat eddig nem én etettem meg itattam egyéb okok miatt...De észrevettem hogy a hátsó lábánál kihullott a szőr és a farkincája felett be van csomósodva...Nem mosakszik és nagyon rossz bőrben van szegény...Most gumiszőnyeget raktam alá egy jó adag összetépett ujságpappiral és felette egy vödörnyi szalma van...Az újságpapirt kifogom cserélni faforgácsra.Segítsetek!

2012. máj. 5. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább állatorvoshoz vinném, mert ez komolyabbnak hangzik almozási problémánál
2012. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazábol napokig nem lett etetve mert aki eddig gondozta nem szólt hogy nem törődik vele...Na meg nem is lett pucolva az alja!Én nekem nem engedtem meg hogy etessem és almoljam a nyulat akié a többi...
2012. máj. 5. 15:28
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi nem engedte
2012. máj. 5. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mutasd meg állatorvosnak! Ő el tudja mondani, hogy hogyan gondozd(almozd, etesd stb.), megbeszélhetitek az oltásokat, és megfelelő kezelést ad a lábaira. "nagyon rossz bőrben van szegény" lehet, hogy a helytelen táplálkozás miatt, de lehet, hogy súlyos betegség van a háttérben, úgyhogy mindenképpen orvos!!
2012. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!