Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lenne jobb etetni a...

Hogy lenne jobb etetni a törpenyuszim?

Figyelt kérdés

Eddig úgy kapott hogy esténként 3 kanál magot,de nem biztos hogy jó így.Hogy lenne jobb:

pl reggel 2 kanál este 1

vagy reggel 1,5 este 1,5

Széna egész nap van előtte,zöldséget és gyümölcsöt napi 1szer vagy 2szer kap.(olyanokat is írhattok hogy ki hogy szokta)

Előre is köszi:)



2012. máj. 5. 17:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát én kb 2hete mértem meg 1,6 kg :DD nincs szerintem elhízva a tiéd csak az egészségére ne menjen mert akkor rossz lenni neki főleg diátázás
2012. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hát én úgy csinálom reggel egy evőkanálnyi este is így szintén és szénát kapnak ők is zöldséget/gyümölcsöt csak heti 1 szer kapjon mert nem túlzottan tesz neki jót
2012. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"zöldséget/gyümölcsöt csak heti 1 szer kapjon mert nem túlzottan tesz neki jót"

Minden nap kaphat.De nem sokat.Egy felnőttnek 3-6félét lehet adni kicsi adagban..Arra kell figyelni,hogy változatos legyen,meghogy mit adsz.Pl amiben sok a cukor azt kevesebbszer.Így gyümölcsből is keveebb kel..De kaphat minden nap.

2012. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszi:)

De inkább csak zöldségeket szokott kapni,mert az almán kívül nem tartunk itthon számukra más ehető gyümiket.

2012. máj. 19. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!