Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mért harap a hörcsögöm, ha...

Mért harap a hörcsögöm, ha eddig nem harapott? Beteg? Fájdalmai vannak? Sürgős! (? )

Figyelt kérdés
félek hogy fáj valamije eddig nem harapott most mikor felkelt beraktam a kezem és belement és mikor nem emeltem fel elkezdett harapni és utána vérzett aztán csak odatartottam a kisujjamat és azt is megharapta és azt is véresre, létszíves segítsetek milye fájhat? semmi más tünetet nem vettem észre rajta, mindig figyelem a szőrét hogy egészséges-e meg hogy nem-e sántít,mi baja lehet?
2012. máj. 8. 10:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Látom írtál közben, az enyém is csak az elején használta a követ, megunják egy idő után :)

Inkább a kereket, meg a faházat rágcsálta.


Dokihoz akkor érdemes vinni ha tényleg olyan baja van, tapasztalat hogy ők se tudnak sokkal többet kezdeni a vakacsokkal mint mi :(


Ilyen kaja mellett nem hiszem hogy vitaminhiány lenne.

2012. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
De ha mégis ettől félsz, úgy tudom lehet hörivitamint is kapni :)
2012. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

de az én hörcsögöm ugrálós típus és szinte mindenről leugrik de aztán felpattan és megy tovább ,most alszik de majd megnyomkodom ha felkelt és majd beszámolok,de köszi a segítséget

emeletes lakásban lakok itt is használhatnak ilyen patkányirtót vagy mit?

2012. máj. 8. 12:10
 14/20 A kérdező kommentje:
megnyomkodtam neki és nem adott ki hangot, nem lehet hogy csak ilyen hangulata van?
2012. máj. 8. 12:22
 15/20 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy most ez a hirtelen hőingadozás a probléma. Az állatokat ez azt hiszem sokkal érzékenyebben érinti. És lehet ezért most egy kicsit hisztis hangulata van.:)
2012. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
hát remélem ,mivel nagyon szeretem :)de köszi a segítséget
2012. máj. 8. 18:51
 17/20 A kérdező kommentje:
most is megharapott :( nem tudom mi van vele
2012. máj. 8. 20:15
 18/20 anonim ***** válasza:

Na szió, visszatértem :)

Egy ötlet jutott még eszembe:


a hörik szagról ismernek fel. Tehát ha teszem azt egyik nap óceánillatú szappannal, másik nap másik szappannal, aztán pizzaillatú kézzel nyúlsz hozzá, egyszerûen lehet hogy nem ismer meg. Emellett ha még magától is hisztis, persze hogy harap.

Pár napig próbáld meg szimplán tiszta vízzel átöblíteni a kezed mielõtt hozzányúlsz.

Így a saját 'azonosítódat' érzi :)

2012. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat de nem hiszem hogy ez lenne a baj mivel mindig ugyan olyan szappannal mosom a kezem és most reggel is megharapott mikor benyúltam és csak öblítettem a kezem ,ssztm lehet állatorvos lesz belőle hnap ha nem javul mert ilyet még soha nem csinált mikor benyúlok rögtön bele harap de látszik rajta hogy azt akarja hogy vegyem ki
2012. máj. 9. 09:14
 20/20 Kirilla14 válasza:
Az eniym is ezt cisnálja.. sose harapott de most átkozottul bár nem véresen... nagy höri átettem terráriumba ez lehet a baj...
2012. máj. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!