Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet a degut egyedül tartani?

Lehet a degut egyedül tartani?

Figyelt kérdés

csak azok írjanak akiknek egyedül van a deguja. milyennek látjátok őket: boldog, szomorú, depressziós, vidám....

tudom hogy " ők társas állatok és hogy nem lehet őket egyedül tartani..."

köszi az értelmes válaszokat előre is:)


2012. máj. 8. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bár nekem nincsen degum de egyik barátnőm szülei csak 1-et engedtek.. 2 hét után elkezdte tépni a saját szőrét.. és csak 1 sarokban gubbasztott... tehát én nem tartanék egyedül
2012. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké köszi a választ:)
2012. máj. 9. 07:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyedüli degum, de már csak csapatos van, mert nem volt úgy jó neki. Így is válaszolhatok?
2012. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) mentek a zöld kezek:)
2012. máj. 9. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül tartod akkor te leszel neki a játszótárs is, ezért több figyelmet, szeretetet igényel, cserébe szelídebb lesz. A deguk csapatban érzik magukat a legjobban és ilyenkor olyan dolgokat figyelhetsz meg náluk, amit egy egyedül tartott degunál nem. Jellemzőbb az egyedül tartott degukra a kényszeres viselkedés: állandóan mókuskerekezik-többet, mint ami normális lenne. Ha meglát visít, hogy vedd ki, mert szörnyen magányos tud lenni. Mindig azt mérlegeld, hogy mennyit tudsz vele foglalkozni.
2012. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!