Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vigyem haza a nyuszim?

Hogyan vigyem haza a nyuszim?

Figyelt kérdés

Az út majdnem másfél óra lenne, így nem tudom, mit csináljak, hogy ne legyen rossz neki. :(


Valami ötlet, hogy minél stresszmentesebb legyen az út?

Tenyésztőtől vesszük és eléggé messze lakik tőlünk.


Még valami: vonaton, esetleg metrón hogyan szállíthatom?

Elképzelhető, hogy autóval megyünk, de nem biztos, hogy meg tudjuk oldani.



2012. máj. 9. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ketrecben, vagy karton dobozban, amit kibélelsz szénával. Enni valót, és inni valót vigyél neki.
2012. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap hoztam hata 2db 6 hetes nyuszkót, és igaz csak fél órát, de nem lett semmi bajuk!!!!
2012. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én vettem neki hordozót,abba tettem egy rongyot,ha véletlen pisilne vagy valami.Meg kis szénát.2órát utaztunk autóval.Nem volt semmi,leginkább csak feküdt.
2012. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én buszon hoztam haza a nyuszikáimat, másfél órás út volt, cipősdobozban. Szalmát tettek neki a boltba,inni meg itthon kapott.
2012. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem volt rossz élmény nekik az út. :)

Út közben simogassam, vagy inkább hagyjam békén? Melyik lenne a jobb a nyuszinak? Esetleg út közben már elkezdhetnénk barátkozni? :)


Vonatra, metróra felengedik a nyulat?

2012. máj. 9. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hordozóban fel.

Én végig békénhagytam.Mikor hazaértünk kivettem,betettem a ketrecbe (este volt már) első dolga volt berohanni a kisházába.Nem is akart kijönni csak mikor lekapcsoltam a tv-t,villanyt.Utána hallotam,hogy előmerészkedett enni,inni.

2012. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hordozó, amit kibélelsz egy törülközővel, hogyha véletlenül pisil az felszívja. Inni mindenképp vigyél, bár nem tudom, enyém annyira meg volt szeppenve hogy se inni, se enni nem akart. Amúgy mi egy nagyobb dobozba hoztuk el, de már van szállítója is persze. A szállító sokkal biztonságosabb, és nem is drága.
2012. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi már előre megvettük a hordozóját mivel mikor megérkezett 2hét után mentem vele állatorvoshoz oltásra oda peddig sokkal könnyebb buszon vinni szállítóba mint egy dobozba 1hete pedig 2,5 órát utaztam vele buszon eleinte meg volt szeppenve és kb fél óra után kinyúl mint ahogy itthon szokott énis tettem alá rongyot de nem pisilt egy darabot se hazafele se de persze ahogy betetem a ketrecbe egyből wc.zni ment és ennek nagyon örültem hogy nem a buszon kell takarigatnom vagy esetleg abba ülnie :D vonaton mentrón megfelelő szállításra alkalmas dobozba kell ez szerintem annyit takar hogy nem "veszélyezteti" az többi utas épségét és nem zavarja őket az utazásban mivel még most hozod el szerintem ne nagyon piszkáld elég stressz lesz neki hogy valamibe "beletuszkolod" és még vmi idegen is nyúlkál be hozzá otthon lesz elég időtök megismerkedni :) jó nyuszizást :D
2012. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :))
2012. máj. 12. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!