Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A te hörcsögödnek volt kis...

A te hörcsögödnek volt kis duzzanata a testén, mi lett a vége, nőtt vagy nem nőtt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy van-e itt olyan gazdi, akinek a hörcsögének volt ilyen kis dudorkája a testén és hogy mi lett a vége. Növekedett, vagy sem, nem lett belőle baj. Ha meg igen, mennyi idő múlva? Tapasztalatokra lennék kiváncsi ezzel kapcsolatban. Részletesen írd le, ha lehet, hogy nézett ki ez a dudorka...stb.stb.
2012. máj. 10. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez daganatra utal!!! Nekem a hörim csak 3 napig bírta!!!!

Tehát azonnal vidd dokihoz!!!!!

De ilyen a halálra utal, mert egy ilyen kis állatot nem lehet megműteni!!!!!!

2012. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Voltunk már dokinál és megnézte. Azt mondta, hogy vagy így marad mint amilyen most, vagy pedig megnő, szóval bármi lehetséges.

De azt mondta, hogy az ilyenek mint ami neki van jóindulatú szokott lenni, szóval lehetséges, hogy így marad.


A kérdést azért tettem fel, hogy esetleg volt-e valakinek ilyen és hogy nőtt-e, vagy így maradt?

2012. máj. 12. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
a mi hörcsögünk 2 napnál tovább nem bírta és belehalt.
2012. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na az én hörcsögömmel meg semmi baj nincs, ugyanis az a dudorka nem nőtt tovább, na meg nem is feltűnő egyáltalán, mert csak tapintással lehet érezni.

A hörim egészséges és boldog azóta is!!

2012. szept. 14. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!