Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó ötlet lenne?

Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
LEGO-ból akarok a hörcsögömnek építeni egy kis "játszó szobát". Azért gondolok a hörimre és építeni akarok majd bele szellőző berendezést. De olvastam egy oldalon hogy a hörcsögöt távol kell tartani a gyerek játékoktól és azon belül a legótól is.Szerintetek akkor most megépítsem vagy hagyjam?

#hörcsög #LEGO #játszószoba #höri játszószoba
2012. máj. 13. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha lenyel belőle egy darabot, bele is pusztulhat.
2012. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem kis darabokból hanem téglatestből és kockából
2012. máj. 13. 10:35
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
de megrágja. nem tenne jót neki. kedves elgondolás, de nem jó ötlet.
2012. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha stabil lesz nyugodtan, de csak felügyelettel engedd be, mert megrághatja. Azért a ketrecébe/terráriumába ne tedd be, mert ezt nem arra találták ki hogy az állatok megrágják, de kinti játékra jó. meg téged is lefoglal, mindig át tudod építgetni.
2012. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csövekből építs neki alagutat, meg vegyél neki hintát, csúszdát, mászókákat, azok biztonságosabbak.
2012. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is építettem neki legóból ilyen mászkálós terepet, semmi baj nem volt vele. Nem tudja megrágni, mert túl kemény. Lenyelni sem tudja, ha jól összeépíted. Csak magas legyen, mert ügyesen kimászik! :D
2012. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Oksii kössziii

am már megépítettem neki és emlékművet is építettem neki:) de akkor csak kevésszer teszem be

2012. máj. 13. 13:13
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem az számít hányszor teszed be. Csak hogy figyelj rá közben és ha észreveszed hogy rágja fogd meg. Nem kell nézni folyamatosan, elég ha meghallod.
2012. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Rendben, kösziii:)
2012. máj. 13. 15:32
 10/18 anonim válasza:
Nekem az etetőtála és a háza is LEGO-ból van. Kb. 1 éve használatban vannak. Semmi baja nem lett tőle,kicsit megrágta,de amúgy semmi baja, se a hörinek,se a LEGO-knak. Szerintem nyugodtan csináld LEGO-ból.
2012. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!