Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy győzhetném meg anyáékat,...

KékLufi kérdése:

Hogy győzhetném meg anyáékat, hogy legyen tengerimalacunk? Aki volt már ilyen helyzetben tippet tud adni?

Figyelt kérdés
Talán nem teljesen ide tartozik a kérdés bocsi , de nagyon szeretnék egyet és ahányszor megkérdem , hogy lehet-e mindig kifogásokat keresnek . Látom rajtuk , hogy kicsit idegesítem ezzel őket , de nagyon szeretnék egyet . :/

2012. máj. 14. 17:43
 1/6 Kirilla14 válasza:

Nézd én nem javalloam tengerimalacot:) Akartam én is ,de rájöttem hogy aranyos ugyan de roppant hangos állat, másrészt nem olcsó a tartása az első vételkor...

Ha tényleg azt akarsz, hozz fel mindent amit tudsz, a jó jegyeid, hogy esetleg mivel jár, ha neked olyan van, mi jó benne, és mit teszel azért hogy lehessen, mindenképpen említsd hogy te gondozod^^Keresd őket jó hangulatban jókor:)

Én is így kaptam az elmúlt napokban aranyhörcsögöt mindenféle vita nélkül^^

Őket javaslom inkább, csendesen(nagyjából)Nagyon szelídek, olcsó a tartásuk, és aranyosak is^^

2012. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elve nem szabad őket egyedül tartani... tehát 2 kell venni, egy 100x50-es ketrec a minimum neki... szerintem olvass utána a témának (gemon.ro-ajánlom)
2012. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Megfogadom a tanácsokat ! :)
2012. máj. 15. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még de én négy évig győzködtem apumat hogy kapjak egyet, majd 3 héttel utána még egyet. Én most épp az összeszoktatós szakaszban vagyok. Nekem azt mondták hogy kb havi 5000 Ft lesz, hát sokkal kevesebb. A forgács is olcsó meg a széna is, tápból meg nem kell neki sok. Ha ezeket mondod, sztem te is kapsz. Vagy először egy hörcsögöt, és ha látják a szüleid hogy milyen jól viseled gondját, később majd csak kapsz tengerimalacot is. Velem is így volt:)
2012. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én már nagyon régen szerettem volna, anyuékat az őrületbe kergettem vele. A válasz mindig az volt: NEM, NEM ÉS NEM. De én akkor se nyugodtam bele. Aztán egyik nap, mikor már megint felhoztam, hogy de annyira szeretném, törődnék vele, nem zavarna senkit, akkor anyu: oké, de csak egyet. Hát majd kiugrottam a bőrömből!! Alig vártam hogy reggel mehessek kiválasztani a malacomat. Azóta is megvan, ez már 7 hónapja. :))) És nagyon szeretem. :)
2012. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kihisztiztem,és azt mondta,hogy oké,csak ha kijavítom a jegyeimet,és viselem a gondját,1 hónap és megkapom!Bár nekem nem tengerimalac,hanem hörcsög.
2012. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!