Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a Deguim félnek, "utálják"...

Ha a Deguim félnek, "utálják" a Hörcsögömtől a Tengerimalacom lakhatna velük elviselnék?

Figyelt kérdés
A hörcsögöm már bántotta az egyik degut lehet ezért félnek tőle vagy utálják,de a tengerimalacot ettől nembántanák tarhatnám velük igaz?
2009. jún. 27. 17:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon FONTOS lenne..minél hamarabb két hétig nemtudom majd megköszönni,mert nemleszek gépközelbe,de a két hét alatt minél több választ szeretnék rá kapni!! Köszi mindenkinek aki ír.
2009. jún. 27. 17:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene őket együtt tartani, ugyanis nem egy fajhoz tartoznak, így mások a viselkedési szokásaik. Lehet, hogy ami a degunak egy barátságos megnyilvánulás azt a tengerimalac fenygetésnek fogja érezni.

A legjobb lenne fajonként szétválasztani az állataidat, nehogy valami baj történjen.

A tengerimalacok társas lények, de nem egy degut kell neki társnak választani, hanem egy másik malacot.

A hörcsögök pedig magányosak. Egy másik hörcsöggel talán kijönnek valahogy, de hogy másik fajjal biztosan nem.

2009. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
természetesen igen de elösször lehet hogy veszekedni fognak max fél ora civakodás
2009. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.(:

Várom még a válaszokat :D

(aki erre a kérdésemre válaszol,lécci próbáljon meg arra is,hogy hol lehet kapni üvegterrárium aljú és ketrec tetejű "degulakot". esetleg ilyen weboldalt mondani,ezt a kérdést külön feltettem ugyhogy ha valaki akarja oda is irhatja de természetesen ha ide irjátok is nagyon örülök neki)

2009. jún. 27. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A malacokat és a degukat tartsd nyugodtan együtt, de persze náluk is kell egy kis szoktatás.

A hörcsögök pedig hiába cuki kis állatoknak néznek ki, mocskos alávaló kis gyilkosok! (nem poénkodtam)

2009. jún. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elöttem íróhoz(kecsa)
2009. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is együtt van a degum a csikosmokusommal és nagyon szereti nm is bántja ésmég szoktatni sem kellt beraktam azt kész nyalogatték szagolgatták egymást azota is együtt alszanak esténként =)
2009. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!