Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hányszor adtok a tengerimalaco...

Hányszor adtok a tengerimalacotoknak ételt?

Figyelt kérdés
Egyenlőre egy malacom lesz. Érdeklődnék, hogy ti hányszor adtok neki ételt és mit és mennyit? A zöldséget, gyümölcsöt mekkorára vágjátok fel? Muszáj vennem vízbe tehető C-vitamint?

2012. máj. 19. 15:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Úgy döntöttem, hogy egyenlőre nem veszek neki C vitamint mert a zöldségegbe megtalálható.

2012. máj. 21. 17:47
 12/16 anonim ***** válasza:
Én sem használok C-vitamin cseppet, de ha szükségesnek találom fogok venni! Az itatóra meg majd rájön magától! :) Az enyémek kezdetben nem is nagyon ittak, ettől ne ijedj meg!
2012. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az almát nem eszi meg, de az ubit igen. Kivit is adtam neki egy keveset, és azt is megette. Szeretnék neki venni társat mert félek, hogy magányos mert onnan ahol vettem hárman voltak együtt.

2012. máj. 22. 20:23
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálunk meg a kivi nem nyerő! Az almát ők imádják! :) Tényleg egyedül fogja magát érezni, ha eddig együtt volt a többiekkel!
2012. máj. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

A tápért megbolondul, sokkal jobban szereti mint a szénát.

2012. jún. 2. 20:12
 16/16 anonim válasza:

Mi szénából 1 nap 3-szor szoktunk adni neki.

Zöldségből 1 nap 2-szer és 1-szer tápot.

2012. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!