Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit adjak a nyuszimnak enni?...

Mit adjak a nyuszimnak enni? Kibírja holnap reggelig?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy tegnap este elfogyott a táp.:/ Elnéztem a dolgot valahogy..

Reggel és este szoktam neki adni,reggel kapott kis almaszirmot.Ugyanis már hozzávan szokva,hogy ha reggel meglát és kiengedem,akkor jön a reggeli.

Hallywood food-os tápot szoktam venni,de kisvárosban élek csak egy helyen láttam ilyet,viszont az meg zárva van és csak holnap reggel nyit.

Vegyek neki valami másfélét?De nem akarom rosszabb minőséggel etetni,úgyhogy hétfőn vennék neki mindenképp Hallywood-osat.

Szóval,nem túl nagy baj,ha este se fog tápot kapni csak holnap?



2012. máj. 20. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi baja nem lesz, nálunk is előfordult ez már. Ha van előtte bőven széna (hisze a fő tápláléka ez, nem a táp) és vacsira kap némi zöldséget, vagy gyümit, minden oké lesz. :)
2012. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2012. máj. 20. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog belehalni. :) Ez olyan, mint ha mi kihagynánk az ebédet. Nem kellemes, de túléljük. :D
2012. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Hát igen,szerintem ő is várta a kaját.Mikor jön az etetési idő,én meg kések vele egy kicsit,akkor beszokott ugrani a ketrecbe,ráteszi a tappancsait a tálkájára és néz.:D
2012. máj. 21. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!