Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a nyuszimnak?

Mi a baja a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
Húsvétkor kapott a nővérem és én egy-egy nyuszit, egy fiút és egy lányt. A lány az enyém, Bambi a neve. Bambinak tegnap semmi baja nem volt, normális zöldségeket kapott enni, mást nem, és csak a ketrecben volt. Ma arra jöttem haza, hogy apa mondta, hogy Bambival van valami... Nem tud mozdulni, mindig elaludna, nyiklik-nyaklik a feje, ide-oda.. Tejjel itatjuk szívószálon keresztül, mert lehet, hogy szúnyog csípte meg.. Mi a baja??
2012. máj. 8. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagy gond azonal vigyétek el orvoshoz mivel lehet hogy csak fáradékony az idő miat de akkár beteg is lehet és minden perc számit szóval rohanjatok egyböl állatorvoshoz.
2012. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, sűrgősen vigyétek állatorvoshoz. Ha komoly baja is van is, az orvos segíthet rajt. Ne várd meg, amíg késő!
2012. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azonnal állatorvos!!!!

A másik nyuszit is oltassátok be mixo és RHD ellen! Nem játék!

Majd írj!

2012. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tejjel????? SOHA NE ADJ ÁLLATI EREDETŰ ÉTELT A NYULADNAK! Nem csak zöldségeket kellene neki adni, mert valószínűleg felfújódott!
2012. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tegnap anyáék elvitték állatorvoshoz, anyának hülye ötlete volt, hogy tejjel itassuk.. Ami azt illeti, be lett oltva fertőzések ellen. Az állatorovos azt mondta, hogy valószínűleg meg van fertőzve, mert megette a saját kakiját. De olyat is olvastunk neten, hogy csak úgy lebénul egy nyúl, és 4-5 napra jobban lesz. Blogban olvasta a nővérem. Akkor lehet, hogy stroke-ot kapott.. Nem tudom, de fecskendőből kap enni, én etetem. Étvágya van, és rúg, meg ha hasára fektetjük, akkor tudja megemelni a fejét.
2012. máj. 9. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj, milyen dokihoz vittétek? A nyusziknál tök normális, hogy megeszik a saját kakijukat (szőlőfürt szerűség), ezt lágybélsárnak hívják. Ők 2x emésztenek, először átmegy rajtuk, aztán ezt a lágybélsarat újra megeszik és akkor hasznosítják.

Ha ennyit nem tud a dokitok, gyanús, hogy nem megfelelő kezelést kap.

2012. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez a doki mentette meg az akkori németjuhász kutyánkat a haláltól, mert megműtötte, mivel heredaganata volt. Kihúzott egy évet, pedig három hónapot jósoltak neki.

Szóval nem tudom mivan... De legalább jobban van.

2012. máj. 9. 20:29
 8/8 anonim válasza:
Ha nem lesz jobban a nyuszi, akkor (ha fehérváriak vagytok) a Régi Csóri úti állatklinikára vigyétek. Ott van külön rágcsálókra szakosodott orvos is. A mi nyuszinkat is ő szokta oltani meg gyógyítani és nekünk nagyon bevált.
2012. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!