Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megszökött a nyulam hol lehet?!

Peppusz kérdése:

Megszökött a nyulam hol lehet?!

Figyelt kérdés

SZiasztok!

1 hónapja került hozzánk egy nagyon aranyos törpe nyúl.

Minden nap kialmoztuk rendesen, szóval nem hiszem hogy indokoltan ment el. Lényeg az hogy minden nap kiengedtük, k. fél. egy órára és utána megfogtuk és visszaraktuk az 1nm-es ketrecébe. Rendesen etettük, nagyon szeretjük. elszökött, és nem találjuk. mindenhol megnéztük de egyszerűen nem találjuk. Segítsetek, abban hogy egyáltalán vissza talál e a helyére, vagy egyáltalán a közelébe.


Köszi



2012. máj. 20. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

De hogy?Kint az udvaron tartjátok és ott szökött el mikor kint volt?

Akkor látnotok kellett,hogy merre indult el.Utána mentetek megnéztétek mindenfelé?Szomszédokhoz bementetek,hátha átment másik udvarra?

Szerintem nagyon kicsi esély van rá,hogy magától visszatalál.

Én tennék ki képeket róla,hátha valaki megtalálta és befogadta.

2012. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem igenis indokolt volt a szökése. Egy nyulat 1 nm-es helyen tartani egyedül napi 1 óra mozgással állatkínzás. A nyúl nem attól fogja jól érezni magát, hogy kialmozod meg megeteted. Borzasztó sok törődést és szeretetet igényel. Az én nyuszim folyton jön bökdösni, ha 10 percig nem vele foglalkozom, hogy legyen már valami, ő unatkozik. Pedig ő aztán van szeretgetve rendesen.
2012. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem már nem lesz meg szegény. :( Esetleg próbáljatok meg hirdetést feladni, akár nyomravezetői jutalommal, kérdezzétek meg a szomszédokat, és nézzetek szét a környéken.


Sok esély nincs, hogy meglesz, szerintem azóta már rég elkapta valami ragadozó.

2012. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én sem akarlak elszomorítani,de az én nyuszim még a másik szobából sem talál vissza a helyére.. kint a szabadban veszett el? egyáltalán hogy tudott kiszökni?
2012. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegényt...már nem lesz meg. Tanulj belőle, legközelebb ne engedd el!
2012. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!