Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Magányos a tengerimalacom?

Magányos a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy tengerimalacot. Akarok hozzá venni még egyet kb. 1 hónap múlva. De nem lesz túl magányos addig? Ahonnan elhoztam többen voltak együtt.

2012. máj. 22. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki fogja bírni azt a kis időt, míg megtalálod mellé azt a malackát, akit te szeretnél. :) Nem lesz semmi baja egy hónap alatt. Másnál egy év is van a malackák között. Szóval egy hónap igazán semmi. :)
2012. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele addig nagyon sokat! De igen, egy hónapot simán kibír! Annyi idő alatt legalább megbarátkozik veled!
2012. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hát ha addig nagyon sokat kiveszed játszani és foglalkozol vele kibírja azt a kis időt.
2012. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem vidámnak tűnik. Mindennap kb. 3x popcornozik meg ilyesmi.
2012. jún. 3. 08:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon ráfáztam ezzel ha szabad ezt mondani.Én befogadtam egy tök jófej malacot.Pár hónap után teljesen magába fordult,néma csendben ült egész nap.Ívartalaníttattam és kapott egy lánymalacot.Azóta éjjel nappal hangosan kurrog,mormog,sípol egyszerűen nem lehet megmaradni tőle a lakásban,vagy filmet nézni vagy éjjel aludni stb..Ha nem a lány körül forgolódik,meg rámászik,akkor csak úgy járkál fel-alá a dobozban és hangosan kurrog. Már kész vagyok tőle,nagyon idegesítő.Kb 3-4 hete ez megy itthon.

(Én írtam ki az erre vonatkozó kérdést is).

Nem tudom most mit tegyek,de ez így nekem nagyon nem jó.

2012. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekünk sajnos csak 6 évig élt a tengerimalacunk :( de abból több mint a felét egyedül töltötte és teljesen jól megvolt <:) persze rengeteget foglalkoztunk vele meg minden szóval nem volt elhanyagolva... de szerintem ha tudsz rá elegendő időt fordítani mondjuk napi 1-2 órát (vagy kevesebbet) akkor nyugodtan tarthatod egyedül is... meg szerintem a tengerimalac az nem feltétlenül társas lény
2012. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de semmiképp nem árt ha van egy pajtása akivel tud játszani (előző voltam)
2012. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!